Disney heeft het afgelopen jaar meerdere films zowel in de bioscoop als via de streamingsdienst Disney+ in première laten gaan. De kans is echter klein dat het bedrijf die opzet doorzet. Het heeft laten weten nieuwe titels de rest van het jaar alleen nog maar op het witte doek een première te willen geven.
Corona zorgde er lange tijd voor dat cinema’s de deuren gesloten moesten houden of slechts een beperkt aantal bezoekers toe konden laten. Voor Disney zat er daarom niets anders op dan nieuwe films tegelijkertijd in bioscopen als op haar streamingsdienst te laten verschijnen. Dat gebeurde onder meer met ‘Black Widow’, ‘Cruella’ en ‘Jungle Cruise’.
Bij films als ‘Eternals’, ‘The Last Duel’, ‘West Side Story’ en ‘The King’s Man’ gaat Disney het helemaal anders doen. Die titels zullen volgens NU.nl eerst 45 dagen op het witte doek te zien zijn voor ze online worden gegooid. De animatiefilm ‘Encanto’ krijgt eind november ook een bioscooprelease, maar doet er iets minder lang over om naar Disney+ te komen. Vanwege kerst verschijnt het pareltje na 30 dagen al op de streamingsdienst.
(Photo by pan xiaozhen on Unsplash)
Het beste nieuws van de dag is gearriveerd. Regisseur Fede Álvarez heeft laten weten dat hij momenteel werkt aan een vervolg op de populaire film ‘Alien: Romulus’.
‘Alien: Romulus’ kwam vorig jaar uit en is een vervolg op de ‘Alien’-franchise, waarvan het eerste deel in 1979 verscheen. Het verhaal gaat over een groep jonge ruimtekolonisten die tijdens het verkennen van een verlaten ruimtestation oog in oog komt te staan met de meest angstaanjagende levensvorm in het universum.
Het is nog niet bekend waar het verhaal van het vervolg over gaat. Ook weten we niet of hoofdrolspelers uit ‘Alien: Romulus’ – Cailee Spaeny en David Jonsson – een comeback maken.
De opnames van de nieuwe film zouden dit najaar van start moeten gaan en de première wordt ergens in 2026 verwacht. Vóór die tijd komt er eerst nog een ander project uit de ‘Alien’-franchise; op woensdag 13 augustus wordt de dramaserie ‘Alien: Earth’ gereleased op Disney+.
De officiële trailer 'Freakier Friday' is gearriveerd
Deze heerlijke zondag is zojuist nog heerlijker geworden. Disney heeft de officiële trailer van 'Freakier Friday' gedeeld en die is om te smullen!
'Freakier Friday' is het langverwachte vervolg op 'Freaky Friday' en laat zien hoe Anna jaren nadat zij en Tess een identiteitscrisis doormaakten, nu een dochter en aanstaande stiefdochter heeft. Terwijl Anna en Tess uitdagingen trotseren die ontstaan wanneer twee families fuseren, ontdekken ze dat de geschiedenis zich kan herhalen.
Hoofdrolspeelsters van het eerste uur, Jamie Lee Curtis en Lindsay Lohan, keren allebei terug voor hun oude rollen. Hetzelfde geldt voor Chad Michael Murray en Mark Harmon. Andere castleden die je in de film gaat zien, zijn Christina Vidal Mitchell, Haley Hudson, Lucille Soong, Stephen Tobolowsky, Rosalind Chao, Julia Butters, Manny Jacinto, Sophia Hammons en Maitreyi Ramakrishnan.
‘Freakier Friday’ verschijnt op 8 augustus op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/06 Jamie-Lee Six
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Jesy Nelson
- 14/06 Donald Trump
- 15/06 Koen van Heest