Een oude bekende keert terug in de ‘Sex And The City’-reboot ‘And Just Like That’. Hoofdrolspeelster Sarah Jessica Parker, die Carrie speelt in de show, deelt op Instagram een foto van haar personage met haar oude vlam Aidan Shaw.
“Shh. Niet doorvertellen”, staat er bij een aantal foto's van Carrie en Aidan geschreven. De twee lopen hand in hand over straat. Zij in een van haar modieuze outfits, hij in een leren jasje en paarse broek.
Met dit nieuws komt een wens van veel fans uit. Zij hoopten eigenlijk dat Carrie's ex-verloofde Aidan in het eerste seizoen van ‘And Just Like That’ al zou verschijnen, maar dat gebeurde niet. In tegenstelling tot het tweede seizoen; daarvoor kruipt acteur John Corbett weer in de huid van zijn vertrouwde personage.
Het is nog niet duidelijk wanneer het tweede seizoen van ‘And Just Like That’ verschijnt.
Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.
Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.
‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’
Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie