‘Big Brother’ is niet alleen een leuk avontuur, het kan ook veel geld opleveren. Voormalige winnaars Jill en Salar weten daar alles van. Zij wonnen allebei tienduizenden euro’s, maar wat deden ze daar eigenlijk mee? In de serie ‘Terug Naar Toen’ geven ze antwoord op die vraag.
Dit deden 'Big Brother'-winnaars Jill en Salar met prijzengeld
We beginnen met Jill, die een prijzenpot van ruim 70.400 euro mee naar huis mocht nemen. Veel geld, maar toch is er nu niks meer van over. “Ik heb niets meer”, onthult Jill. Een deel ging naar de Belastingdienst, een ander deel moest ze aan haar opa terugbetalen voor haar opleiding. Ze doneerde een beetje aan een ziekenhuis, kocht een auto en gaf de rest uit aan van alles en nog wat.
Dan Salar, die met ruim 69.800 euro ietsje minder dan Jill won. “Ik heb veel gefeest en een beetje geïnvesteerd in mijn shop”, zegt hij. Of bij hem ook alles al op is? Gelukkig niet. “Ik heb nog een klein beetje over. Een klein groot beetje.”
Viktor Verhulst en Sarah Puttemans weten het zeker: ze willen de rest van hun leven bij elkaar blijven. En je weet wat Queen B daarover zegt: if you like it, then you should’ve put a ring on it. Precies wat de tortelduifjes nu hebben gedaan. Ze zijn verloofd!
Het koppel maakt het nieuws bekend via een post op Instagram. “YES! Tot he start of our forever”, schrijft Sarah bij een tweetal foto’s. Daar is ze samen met Viktor en hun hondje op te zien terwijl Sarah haar kersverse glimmende verlovingsring showt.
Viktor en Sarah zijn al een aantal jaar samen. Ze bevestigden in 2021 een relatie te hebben, maar speculaties over hun romance gingen al eerder rond. Vóór Sarah was Viktor een tijdje samen met K3-zangeres Marthe.
We krijgen eindelijk een goede glimp te zien van de indrukwekkende cast van de langverwachte film 'The Hunger Games: Sunrise on the Reaping'. In een officiële en veelbelovende teaser zien we verschillende gezichten voorbij komen.
In ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ keert de kijker terug naar de wereld van Panem, 24 jaar vóór de gebeurtenissen uit de originele ‘The Hunger Games’-film. Het verhaal begint bij de ochtend van de 50ste Hunger Games, een editie die ook wel bekendstaat als de Second Quarter Quell, waarbij niet de gebruikelijke twee tributen worden afgevaardigd, maar vier.
De cast bestaat uit Joseph Zada, die in de huid kruipt van het hoofdpersonage Haymitch, en Iris Apatow, Edvin Ryding, Glenn Close, Kieran Culkin, Elle Fanning, Ralph Fiennes, Kelvin Harrison Jr., Maya Hawke, Jesse Plemons, Billy Porter, Lili Taylor, Joseph Zada, Whitney Peak, Mckenna Grace en Ben Wang.
Het wachten op de film gaat helaas nog even duren. Het eindresultaat mogen we op 20 november 2026 op het grote scherm verwachten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Sven Van Alboom
- 24/11 Kenji Gooris
- 24/11 Tom Odell
- 26/11 Rita Ora