Netflix heeft fans van ‘You’ verrast met een nieuwe trailer van het vierde seizoen. De eerste afleveringen verschijnen vanaf 9 februari op de streamingsdienst.
Penn Badley keert in het vierde seizoen uiteraard weer terug als Joe Goldberg. Of moeten we zeggen Jonathan Moore? De stalker heeft zichzelf een nieuwe naam gegeven en geeft nu les op en school in Londen. Met een compleet nieuwe identiteit, een nieuwe baan en een nieuwe woonplaats gaat hij weer op zoek naar nieuwe slachtoffers.
Marienne uit het derde seizoen, gespeeld door Tati Gabrielle, zal ook in het vierde seizoen weer te zien zijn. Verder komen er ook allerlei nieuwe gezichten voorbij. Zo gaat Dario Coates de rol van Connie vertolken, Eve Austin die van Gemma, Ben Wiggins wordt Roald en Niccy Lin speelt Sophie. Maar ook Ozioma Wheny, Tilly Keeper, Aidan Cheng en Stephan Hagan krijgen een rol. Zij kruipen respectievelijk in de huid van Blessing, Lady Phoeb, Simon en Malcolm.
Het vierde seizoen wordt opgedeeld in twee delen, waarvan het eerste op 9 februari op Netflix wordt gezet.
Deze films en series verschijnen in december op Netflix
Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Series
- My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
- The Abandons – 4 december
- Man vs. Baby – 11 december
- Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
- Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december
Films
- Troll 2 – 1 december
- My Secret Santa – 3 december
- Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
- The Great Flood – 19 december
- Goodbye June – 24 december
Comedy special
- Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
- Ricky Gervais: Mortality – 30 december
Live events
- Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
- Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
- Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december
Kids & familie
- CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
- Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december
Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen
Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.
Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.
De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.
"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell