China heropent grenzen dit weekend

Dieter Blarinckx-07 januari 2023 om 16:18

Het heeft heel lang geduurd, maar dit weekend opent China eindelijk terug haar grenzen voor toeristen. Het land is al sinds maart 2020 in strenge lockdown voor toeristen door de coronapandemie.

De voorbije 2,5 jaar ging China van de ene lockdown naar de andere, met serieuze beperkingen en strenge quarantaineregels. Maar daar gaat nu terug wat verandering in komen aangezien de grenzen voor toeristen terug zullen openen. Wel verwacht China dat het nog maanden zal duren vooraleer het aantal reizigers opnieuw op een normaal niveau zal komen.

Voorlopig hebben verschillende Europese landen, waaronder ook ons land, extra maatregelen getroffen om dit zo veilig mogelijk te laten verlopen. Reizigers vanuit China moeten een negatieve Covid-test kunnen voorleggen die maximum 48 uur oud mag zijn. Daarnaast gaat België ook het afvalwater van Chinese vliegtuigen controleren.

Inschrijvingen voor The Graduates 2024 vanaf nu geopend!

Karen Luiken-03 december 2023 om 15:00

Nog geen zomerplannen? Vanaf nu heb je ze wel! Van 31 augustus tot en met 7 september kun je weer mee met een nieuwe editie van The Graduates, een jongerentrip naar Lloret de Mar vol plezier, feest en heel veel goede muziek. Inschrijven kan vanaf vandaag.

The Graduates vormt al zeven jaar het decor voor dé party trip voor jongeren. Iedereen die meegaat, kan een week vol spektakel verwachten. Denk aan exclusieve toegang tot geprivatiseerde clubs, tal van special guests en artiesten, exclusieve pool parties en zalige activiteiten. En dat allemaal voor studentenprijsjes!

Over de line-up van de komende editie is nog niks bekend, maar als we naar voorgaande jaren kijken, kan het bijna niet fout gaan. Kraantje Pappie, Jebroer, Used, Pauline Slangen, Omdat Het Kan Soundsystem ft. Average Rob, 5NAPBACk, Arthur Lewis, Unregular, Nina Black, Tola OG en Pombak. Ze waren er allemaal bij.

Inschrijven voor de trip kan vanaf vandaag. Meer info vind je hier!

Feest en pistes: dit is Sneeuwstorm 2024

Karen Luiken-02 november 2023 om 09:00

Wat krijg je als je sneeuw, een hele berg goede artiesten en de Franse Alpen met elkaar combineert? Feest! In de lesvrije week van 3 tot en met 10 februari 2024 staat er een nieuwe editie van Sneeuwstorm op de planning.

Sneeuwstorm trekt aan het begin van het nieuwe jaar alweer voor de vijfde keer over de Frans Alpen. Vakantiegangers die meegaan, kunnen zeven dagen lang feestgedruis, skiplezier en winterspektakel verwachten.

Het evenement vindt plaats in Tignes, een skiresort dat samen met Val d’Isère het skigebied van Espace Killy vormt. Er is meer dan 300 kilometer aan piste, verdeeld over 156 verschillende pistes, met een gemiddelde hoogte van 2.000 meter. Sneeuw is gegarandeerd!

Naast skiën, snowboarden en sleeën kun je tijdens Sneeuwstorm ook voor andere activiteiten in Tignes terecht. Tussen 3 en 10 februari wordt er een freestyle clinic georganiseerd, kun je slalommen, is er een pool party, een altitude rave, kun je snow tuben én is er de journey of sound.

Zin in een feestje? Daar zorgen de artiesten voor! Achter de dj-booth van Sneeuwstorm staan onder anderen Andromedik, Klaps, Primate, Séa, Basstripper, Captain Bass, Jaen en Maze. TAGMAG zal dit jaar ook langskomen!

Enthousiast geworden? Dat begrijpen we. Meer informatie vind je via deze website. Tickets bestel je hier.