Het einde van ‘Stranger Things’ is nabij. Het vijfde seizoen is onderweg en als we Sadie Sink mogen geloven wordt het een wilde rit. De actrice, die Max speelt in de serie, vertelt in een gesprek met Today dat het zwaar en emotioneel zal worden.
'Stranger Things'-actrice kijkt op tegen afscheid: 'Wordt emotioneel'
Het vijfde seizoen van ‘Stranger Things’ wordt helaas ook het laatste seizoen. Vervelend voor de kijkers, maar ook voor de cast en crew. Sadie kijkt ontzettend op tegen het afscheid. “Het wordt verschrikkelijk”, zegt de actrice. “Deze kinderen, deze hele cast en crew. Ze zijn familie. Mensen zeggen dat wel vaker, maar ik meen het echt.”
Voor Sadie wordt het einde ongetwijfeld zwaar, maar tegelijkertijd neemt het ook nieuwe uitdagingen met zich mee. Ze zegt: “Te bedenken dat we afscheid moeten nemen en elkaar niet meer elk seizoen zullen zien, is eng en verdrietig. Maar ik vind het ook spannend om verder te gaan met het volgende hoofdstuk.”
Simon Cowell reageert op beschuldigingen rond dood Liam Payne
Simon Cowell ligt opnieuw onder vuur nu sommige mensen beweren dat hij een rol speelde in de stress waarmee Liam Payne kampte. In de 'Rolling Stone Music Now'-podcast reageert hij voor het eerst zelf.
“Ik lees dat soort dingen niet, want je martelt jezelf alleen maar,” zegt Cowell. “Het idee dat je verantwoordelijk bent voor iemands leven, tien jaar nadat je iemand hebt getekend? Dat kan gewoon niet.”
Cowell ontmoette Liam voor het eerst via 'The X Factor'. Twee jaar later zette hij hem samen met Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik en Niall Horan in One Direction. Met strakke tourschema’s, interviews en amper pauzes kreeg de band het zwaar te verduren. Louis Tomlinson erkende eerder aan 'The Independent' dat het leven in 1D “extreem intens” was. “We hadden te weinig dagen vrij", zei hij. “Maar ik geef niemand de schuld voor mijn ervaring.”
Volgens Cowell kwam Paynes dood in oktober 2024 hard binnen. Hij zag Liam een jaar eerder nog, bij hem thuis. “Hij leek echt in een goeie plek. We hadden het over onze kinderen. Ik zei hem dat muziek niet zijn hele leven hoefde te zijn en dat hij ook andere passies mocht zoeken.”
Cowell sprak recent ook met Paynes ouders, Geoff en Karen. “Ze vertelden dat hij nog altijd trots was op wat hij had bereikt”, zegt hij.
Liam Payne overleed op 31-jarige leeftijd na een val van een hotelbalkon in Buenos Aires. In zijn toxicologierapport stonden sporen van alcohol, cocaïne en antidepressiva.
Cowell blijft achter met een vraag die moeilijk loslaat: “Wat zou er gebeurd zijn als Liam nooit in de band had gezeten?”
Na ‘Wicked: For Good’ wil Universal meer: komt er een spin-off?
‘Wicked: For Good’ is nog maar net uit, of Universal denkt al hardop aan een vervolg. Logisch, want de film heeft gigantisch gescoord: één van de grootste openingsweekends van het jaar, tonnen hype op TikTok en fans die compleet obsessed zijn met Ariana Grande en Cynthia Erivo.
Universal ziet het succes én de fanbase, en dat maakt hen volgens chief marketing officer Michael Moses “bijna verantwoordelijk” om verder te bouwen aan het 'Wicked'-universum. Wat dat precies betekent? Niemand weet het nog. Maar er zouden “al dingen in beweging zijn”.
Ook Stephen Schwartz, de componist van de originele musical en mede-scenarist van de films, praat openlijk over nieuwe ideeën. Geen rechttoe-rechtaan 'Wicked 3', maar eerder iets naast of rond het verhaal van Elphaba en Glinda. “Dat hoofdstuk voelt afgerond", zegt hij tegen The Ankler. “Maar er zijn andere kanten van Oz die we kunnen verkennen.”
En eerlijk: de opties zijn eindeloos. Auteur Gregory Maguire heeft meerdere ‘Wicked Years’-boeken, Oz zelf telt nog 14 klassieke verhalen van L. Frank Baum, en fans staan sowieso klaar voor meer lore, meer drama en meer glitter.
Of Ariana Grande en Cynthia Erivo terugkeren? Officieel: geen idee. Onofficieel: Hollywood houdt nu eenmaal van herkenbare gezichten. Maar als het nieuwe project ergens anders in Oz speelt, kan Universal net zo goed voor een volledig nieuwe cast gaan.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 Britney Spears