TAGMAG

Hooikoorts is al terug in het land

Dieter Blarinckx-05 januari 2023 om 21:13

Ja hoor, je leest de titel van dit artikel wel degelijk goed. Het is nog maar begin januari en toch is hooikoorts al terug in het land. En dat is vooral te wijten aan het uitzonderlijke warme weer dezer dagen.

Heb jij al last van een lopende neus of zelf jeukende ogen? Oh ja hoor, het hooikoortsseizoen is nu alvast begonnen. Sommige bomen en struiken staan immers nu al in bloei door het zachte weer van de voorbije dagen. Normaal begint dat pas tegen eind februari…

Maar hét hulpmiddel tegen die hooikoorts is regen. Want regen spoelt de lucht schoon waardoor je er veel minder last van hebt. Fingers crossed dus voor nog wat regen de komende dagen!

Seepje lanceert refills die plastic én geld besparen

Chelsy Vanlerberghe-06 mei 2025 om 15:08

Zeg maar dag tegen overbodig plastic in je badkamer of keuken, want Seepje komt met iets nieuws dat wél werkt: handige navulzakken voor hun handzeep, wasmiddel, afwasmiddel en wasverzachter. Je vertrouwde Seepje-flessen kun je voortaan gewoon bijvullen: tot 80% minder plastic, zonder in te boeten op gebruiksgemak.

De navulzakken zijn slim ontworpen: geen onnodige doppen of plastic extra’s, gewoon een stevige zak die makkelij uitschenkt. Je verspilt minder, betaalt minder en het is nog goed voor de planeet ook.

Met prijzen vanaf €2,99 (voor afwasmiddel) tot €9,99 (voor wasmiddel) blijft het bovendien haalbaar voor studenten die wat duurzamer willen leven, zonder er meteen een fortuin aan kwijt te zijn. Alle refills zijn nu te vinden bij Delhaize of via seepje.be. En ja: ze ruiken nog altijd even lekker.

ZEB en Rock Werchter droppen limited collectie voor 50 jaar RW

Chelsy Vanlerberghe-06 mei 2025 om 14:55

Rock Werchter bestaat 50 jaar en dat wordt niet alleen muzikaal, maar ook in stijl gevierd. Samen met ZEB brengt het festival een tijdelijke kledingcollectie uit, geïnspireerd op een halve eeuw festivalgeschiedenis.

De collectie werd in samenwerking met het team van Rock Werchter ontworpen. De inspiratie? 50 jaar Rock Werchter symboliek, met een vleugje seventies nostalgia. Denk aan retro T-shirts en een mix van de RW-logo’s doorheen de jaren, hoodies met de festivalbandjes van vorige edities in de kap verwerkt, sweaters met de namen van de podia of een shirt met het iconische bijtje. De collectie slaat een brug tussen toen en nu: een ode aan het Rock Werchter van vroeger, maar vooral gemaakt voor de festivalganger van vandaag.

Wie een stukje Rock Werchter wil dragen – letterlijk – moet er snel bij zijn. Dit zijn echte limited edition items.

De limited collectie is vanaf woensdag 7 mei te koop in geselecteerde ZEB-winkels en online. Ga je zelf naar Rock Werchter? Dan kan je ook terecht in de ZEB pop-up op het festivalterrein, van 3 tot en met 6 juli.

Ontdek meer