‘House of the Dragon’ is meest gedownloade serie van 2022

Dieter Blarinckx-04 januari 2023 om 10:31

Eén van de meest besproken en bekeken series van het afgelopen jaar, is ongetwijfeld wel ‘House of the Dragon’, de langverwachte spin-off van ‘Game of Thrones’. En die reeks is nu ook effectief de meest gedownloade serie van 2022.

Het jaar 2022 was het jaar van twee grote en langverwachte series: ‘House of the Dragon’ en ‘The Lord of the Rings: The Rings of Power’. Maar het is toch de eerste die het vaakst illegaal gedownload werd.

Website TorrentFreak publiceert ieder jaar de cijfers van de meest gedownloade series van het jaar. Bovenaan staat ‘House of the Dragon’, en dat is niet verwonderlijk. Die ranglijst van vaakst gedownloade series werd tot in 2019 jaar na jaar aangevoerd door ‘Game of Thrones’…

‘House of the Dragon’ wordt gevolgd door ‘The Rings of Power’. Op de derde plaats staat ‘The Boys’.

Check hieronder de trailer van 'House of the Dragon' en stream alle afleveringen nu via Streamz:

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Deze pareltjes verschijnen in december op Disney+

Karen Luiken-29 november 2025 om 12:35

Disney+ is dé place to be als je op zoek bent naar films en series van Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geographic. Iedere maand verzorgt de streamingsdienst een nieuwe lading titels en in december zal dat natuurlijk niet anders zijn. Dit zijn de highlights van komende maand.

The Roses - 3 december

Het leven lijkt gemakkelijk voor het perfecte stel Ivy en Theo Rose: succesvolle carrières, een liefdevol huwelijk, geweldige kinderen. Maar er broeit iets achter de façade van hun zogenaamd ideale leven. Terwijl Theo's carrière instort en Ivy's ambities een hoge vlucht nemen, ontstaat er een explosieve mix van hevige rivaliteit en verborgen wrok. 'The Roses' is geregisseerd door Jay Roach, met een scenario van Tony McNamara, en met Olivia Colman, Benedict Cumberbatch, Andy Samberg en Kate McKinnon in de hoofdrollen.

Het leven van een Loser: Bekijk het Maar! - vanaf 5 december

Wanneer de relaxte Bram merkt dat hij niet voldoet aan de hoge verwachtingen van zijn vader, neemt de druk toe om zijn leven te beteren. Na een reeks hilarische bijna-ongelukken stelt Bram zijn vader hem een ultimatum dat zijn slappe gewoonten wel eens voorgoed zou kunnen veranderen.

Percy Jackson and the Olympians (seizoen 2) - vanaf 10 december

Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.

The End of an Era - vanaf 12 december

'The End of an Era' is een verhelderende docuserie op Disney+ die een intieme blik biedt in het leven van Taylor terwijl haar tour wereldwijd de krantenkoppen haalde en fans enthousiasmeerde. In de serie komen Gracie Abrams, Sabrina Carpenter, Travis Kelce, Ed Sheeran en Florence Welch aan bod, samen met haar band, dansers, crew en familieleden, wat een ongezien inzicht biedt in wat er nodig was om dit fenomeen te creëren. Vanaf 12 december worden wekelijks twee afleveringen uitgebracht.

The Lowdown - vanaf 26 december

'The Lowdown' volgt de gevaarlijke praktijken van burgerjournalist Lee Raybon, een zelfbenoemde 'waarheidsschrijver' uit Tulsa wiens obsessie met de waarheid hem constant in de problemen brengt. Lee is geen idealist, maar hij wil koste wat het kost corruptie en de verborgen beerput van de stad blootleggen, zelfs als hij daarmee zijn leven riskeert. Wanneer zijn nieuwste onthulling over de machtige familie Washberg leidt tot de verdachte zelfmoord van Dale Washberg, weet Lee dat hij op iets groots is gestuit. Hij volgt een spoor van aanwijzingen dat Dale heeft achtergelaten en duikt dieper in de zaak. Al snel ontdekt hij dat de rouwende weduwe Betty Jo meer oog heeft voor haar schoonbroer dan voor haar overleden man. Machtige krachten willen voorkomen dat Lee de waarheid achterhaalt.

En verder...

  • Back to the Future 1 tot en met 3 –1 december
  • Shrek 1 tot en met 3 –1 december
  • Star Wars: Young Jedi Adventures (seizoen 3) – 8 december
  • Tracker (seizoen 3) –17 december
  • Kumail Nanjiani: Night Thoughts – 19 december
  • Made in Korea – 24 december
  • Cat’s Eye (deel 2) – 26 december

Ontdek meer