Over anderhalve week, op vrijdag 13 januari, verschijnt het derde en laatste seizoen van ‘Sky Rojo’. Hoog tijd dus voor nieuwe beelden, moet Netflix gedacht hebben. De streamingsdienst heeft eindelijk een trailer online gegooid.
‘Sky Rojo’ gaat over Coral, Wendy en Gina. De drie dames zijn escorts en slaan door fatale gebeurtenissen in een bordeel op de vlucht voor hun pooier en zijn handlangers. Ze hebben één doel: vijf minuten langer in leven blijven. Om zover mogelijk vandaan te blijven van Christian en Moisés, gaan ze in het eerste seizoen op een gewelddadige roadtrip. In het tweede seizoen werden de rollen omgedraaid en waren het juist de dames die achter de heren aan zaten.
In het derde seizoen zien we hoe Coral, Wendy en Gina zijn ontsnapt aan hun pooier en met vier miljoen euro op zak een nieuw leven willen starten in een afgelegen vissersdorpje. Maar op een vredige dag, ver weg van alle pijn die ze hebben geleden, zien ze de twee huurmoordenaars Romeo en Moisés verschijnen op zee en begrijpen ze al snel dat ze hun verleden nog niet achter zich kunnen laten.
Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.
Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).
Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.
Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.
Tijd voor movienight: 'Frankenstein' staat op Netflix
Popcorn? Check. Een leuk gezelschap? Dubbelcheck. Een luie bank om op te liggen? Driedubbelcheck. Het enige wat je nu nog nodig hebt voor een filmavondje, is Netflix. De streamingsdienst heeft 'Frankenstein' online gegooid en die wil je zien!
'Frankenstein' is pas een paar weken in de bioscoop te zien, maar is toch nú al beschikbaar op Netflix. De film is gebaseerd op het verhaal van schrijfster Mary Shelley uit 1818. Het gaat over een briljante maar egoïstische wetenschapper die met een experiment een monsterlijk wezen tot leven brengt dat uit eindelijk zal leiden tot de ondergang van zowel de schepper als zijn tragische creatie.
Eén van de hoofdrollen wordt gespeeld door Jacob Elordi, die je ook wel kunt kennen van 'The Kissing Booth', 'Saltburn' of 'Euphoria'. Maar met zijn rol in 'Frankenstein' laat de acteur zich van een compleet andere kant zich dan hij tot nu toe heeft gedaan; hij speelt namelijk het monster in de film.
Acteur Oscar Isaac kruipt in de huid van wetenschapper dr. Victor Frankenstein. Andere rollen zijn weggelegd voor Mia Goth, Ralph Ineson, Christoph Waltz, Charles Dance, Burn Gorman, David Bradley, Christian Convery en Lars Mikkelsen. De film is geschreven, geproduceerd en geregisseerd door Guillermo del Toro.
Veel kijkplezier!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein
- 11/11 Leonardo DiCaprio
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster