Is Marthe nu ook zwanger?

Dieter Blarinckx-02 januari 2023 om 11:56

Nu Hanne van K3 bevallen is van een kerngezond jongetje, Julien, leek het online even allemaal rond Marthe te draaien. Op Kerst plaatste ze immers een foto met een champagneglas in de hand, gevuld met water. Haar volgers wisten het zeker: “ze is zwanger!”

Marthe stapte in 2022 in het huwelijkbootje met Sinerjey Meyfroodt, de choreograaf van o.a. Baba Yega. En nu denken haar volgers dat ze hun eerste kindje verwachten, althans, zo klinkt het toch bij de comments op de foto van Marthe.:“Zou er een reden zijn voor het water in het glas?”, of “Moet je ons iets vertellen, want ik zie water?”, zijn een greep uit de vele reacties.

Marthe heeft nu zélf gereageerd op de heisa en drukt de roddels over haar zwangerschap voor eens en voor altijd de kop in. Dat deed ze nu met een passende foto met een glas champagne, échte champagne! “Een glaasje bubbels in plaats van plat water”, luidt de caption.

Check de postjes hieronder:

Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans

Karen Luiken-23 november 2025 om 12:17

Viktor Verhulst en Sarah Puttemans weten het zeker: ze willen de rest van hun leven bij elkaar blijven. En je weet wat Queen B daarover zegt: if you like it, then you should’ve put a ring on it. Precies wat de tortelduifjes nu hebben gedaan. Ze zijn verloofd!

Het koppel maakt het nieuws bekend via een post op Instagram. “YES! Tot he start of our forever”, schrijft Sarah bij een tweetal foto’s. Daar is ze samen met Viktor en hun hondje op te zien terwijl Sarah haar kersverse glimmende verlovingsring showt.

Viktor en Sarah zijn al een aantal jaar samen. Ze bevestigden in 2021 een relatie te hebben, maar speculaties over hun romance gingen al eerder rond. Vóór Sarah was Viktor een tijdje samen met K3-zangeres Marthe.

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Ontdek meer