De Belgische supermarkteten Colruyt begint het jaar 2023 met een leuke actie. Ze geven namelijk nieuwe en felbegeerde truien weg! Hoe? Met een heuse wedstrijd via sociale media!
"Bedankt voor jullie enthousiaste reacties op de coltruy! Om jullie warm te houden, schenken we nu alvast 30 limited edition coltruyen weg samen met onze bedenker Kristof Hoefkens! Vertel waarom jij de grootste Colruyt-fan bent die zo’n exemplaar gewoon moét hebben en de 30 origineelste antwoorden winnen een limited edition trui!", klinkt het bij hun post op sociale media.
Deelnemen kan tot en met 6 januari (deze vrijdag).
Check de wedstrijd hieronder:
Lidl dropt nieuwe festivalcollectie mét kans op gratis tickets
Zin in een nieuwe festivalfit zonder je spaarrekening te plunderen? Lidl got you. De supermarkt lanceert opnieuw een limited collectie vol kleurrijke stukken die perfect passen op elk zomerfestival.
Denk: comfy slippers, iconische sokken, flashy sneakers en dit jaar ook iets nieuws – Lidl-clogs en een regenponcho die zelfs bij een Belgische stortbui stijlvol blijft. En wie deze zomer in Lidl-outfit op pad gaat, maakt kans om z’n festivaltickets terug te winnen. Dus ja, je outfit kan je letterlijk geld opleveren. Hoe? Volg Lidl Belgium via Instagram en ontdek het binnenkort.
Vanaf vandaag is de gehele collectie online verkrijgbaar, en vanaf woensdag 4 juni 2025 liggen een aantal stuks van de collectie in de Lidl-winkels zolang de voorraad strekt. Dus snel zijn is de boodschap!
Bella Hadid eerlijk over zelfbeeld: “Ik haat dat kreng in de spiegel”
Bella Hadid mag dan misschien wereldwijd geroemd worden om haar looks (ja, ze is zelfs uitgeroepen tot de meest ‘wetenschappelijk perfecte’ vrouw), maar achter die glamoureuze façade schuilt een heel ander verhaal. In een openhartig interview met British Vogue vertelt het topmodel hoe moeilijk ze het heeft met haar zelfbeeld. “Ik haat dat kreng", zegt ze over haar spiegelbeeld.
Bella werd al op jonge leeftijd een van de meest gevraagde modellen ter wereld. Maar dat glamourleven had z’n prijs. “Ik was 17, 18 en hield nog niet van mezelf. En dan kom je ineens in een wereld waar je élke dag in de spiegel moet kijken.” Volgens haar is het voor jonge mensen vandaag sowieso lastig om zelfvertrouwen te vinden, laat staan in een industrie waar uiterlijk allesbepalend is. “Dat doet echt iets met je zelfvertrouwen en je ziel.”
Om te overleven in die harde wereld, bedacht ze een soort alter ego: Belinda. “Zij gaat werken. Zij slayt. Bella kan huilen van 5 tot 7 uur ’s ochtends, maar tegen de tijd dat ze op set staat, staat die smile erop.” Alleen: zodra ze thuiskomt, voelt ze zich leeg. “Een skelet", zegt ze letterlijk.
De jongere zus van Gigi Hadid kampte eerder ook met gezondheidsproblemen, waaronder Lyme, en nam een jaar pauze om zich daarop te focussen. Ze vertelt dat ze het moeilijk heeft met oude foto's van zichzelf zien tijdens die periode: “Ik voel dan zo veel medelijden met dat meisje.”
Toch lijkt ze nu weer stilaan terug te keren in de spotlight. Deze week verscheen ze op het Cannes Film Festival met een opvallende blonde coupe. Maar haar boodschap blijft hangen: zelfs de mensen die op papier perfect lijken, worstelen soms keihard met zichzelf.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Iggy Azalea
- 07/06 Mathias Coppens
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Enzo Knol