Komen er meer spin-offs van 'Game of Thrones'?

Karen Luiken-31 december 2022 om 08:20

Het blijft mogelijk niet alleen bij de succesvolle ‘Game of Thrones’-prequel ‘House of the Dragon’. Auteur George R.R. Martin. schrijft in zijn blog dat er meerdere spin-offs op de plank liggen.

De auteur heeft het in zijn blog over de toekomst van de ‘Game of Thrones’-franchise. Hij zegt dat hij momenteel aan het tweede seizoen van ‘House of the Dragon’ werkt, maar dat er daarnaast ook andere spin-offprojecten in ontwikkeling zijn.

“Sommige daarvan gaan sneller dan de andere”, zegt George. “Er is nog geen groen licht gekregen, maar we hopen dat dit binnenkort zal veranderen. Een paar projecten zijn op de plank gelegd, maar ze zijn nog niet van de baan. Je kunt iets net zo gemakkelijk van de plank halen als op de plank leggen.”

'Echte Jongens op Safari' heeft een releasedatum

Karen Luiken-15 juli 2025 om 13:21

Ja hoor, er is een releasedatum voor ‘Echte Jongens Op Safari’. Videoland maakt bekend dat we de reeks vanaf 21 augustus op de streamingsdienst kunnen bekijken.

‘Echte Jongens Op Safari’ is de tegenhanger van ‘Echte Meisjes In De Jungle’, een programma dat inmiddels al meerdere succesvolle seizoenen kent. In de reeks moeten de deelnemers zien te overleven op safari terwijl ze proeven doen, de hitte trotseren en al hun luxe spulletjes in Nederland achter moeten laten.

In het eerste seizoen van ‘Echte Jongens Op Safari' doen twaalf bekende gezichten mee, waaronder zanger Brace, 'Ex On The Beach'-ster Dusty Taconis, dragqueen Janey Jacké, realityveteraan Sterretje ('Oh Oh Cherso'), stylist Roy Donders en rapper Sem van Dijk. Geraldine Kemper, die je kunt kennen als presentatrice van ‘Big Brother’, presenteert te show.

Of de reeks ook naar België komt, moet nog blijken. Maar ‘Echte Meisje In De Jungle’ konden we wel zien op Streamz. Laten we hopen dat deze realityshow snel volgt!

Opnames 'Harry Potter'-serie van start

Karen Luiken-15 juli 2025 om 11:34

Het startschot is eindelijk gegeven. De opnames van de langverwachte ‘Harry Potter’-serie zijn van start gegaan. En dat is nog niet alles, want samen met die bekendmaking worden er ook meteen vier nieuwe castleden aangekondigd.

De camera's zijn gaan draaien in Studios Leavesden van Warner Bros. in het Verenigd Koninkrijk. De serie wordt in 2027 gelanceerd op HBO Max. Dat zal gebeuren met hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook met de al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell), Paul Whitehouse (Argus Filch), Lox Pratt (Draco Malfoy) en Johnny Flynn (Lucius Malfoy).

Nieuw toegevoegd aan de cast zijn de vier namen Rory Wilmot, Amos Kitson, Louise Brealey en Anton Lesser. Zij kruipen in de huid van de personages Neville Longbottom (Marcel Lubbermans), Dudley Dursley (Dirk Duffeling), Madam Rolanda Hoock en Garrick Olivander.

Ontdek meer