To do: Mario Kart-baan in Gent

Dieter Blarinckx-21 december 2022 om 07:16- Foto:

Supercube

Ben jij nog op zoek naar een leuke activiteit voor in de kerstvakantie en ben je daarnaast ook nog eens een fervente fan van Mario Kart? Dan is Flanders Expo voor jou the place to be!

Supercube lanceerde in een loods aan Flanders Expo immers een heus Mario Kart-parcours, maar dan in ’t echt! Je kan er dankzij een augmented reality ervaring racen in een fantasiewereld die lijkt op die van Mario Kart. En net zoals in de populaire game zijn er onderweg ook allerlei voorwerpen en middeltjes te verzamelen om je tegenstanders te verslaan.

Wie augmented reality zegt, denkt automatisch ook aan een bril. Maar dat is bij Supercube niet het geval:

“Maar bij ons doe je geen speciale VR-bril aan. Je ziet alles met je eigen ogen én kan zo ook nog blijven communiceren met je spelpartners. De ruimte rondom jou wordt omgevormd tot de spelwereld”, klinkt het bij bedenker Arnaud Darimont aan de Vlaamse pers.

Deze nieuwe experience opende zopas voor het eerst de deuren en is alvast een gigantisch succes. “We willen karten naar een nog hoger niveau brengen. Met een echt avontuur, storytelling en missies die je moet uitvoeren”, klinkt het verder.

Meer info kan je hier vinden.

De Sims 4 voegt glazen daken toe

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:39

Simmers opgelet: er is een nieuwe gratis update voor De Sims 4 en die brengt letterlijk meer licht in je leven. EA en Maxis droppen glazen daken, glazen muren én daksculpturen in het basisspel. Ja hoor, jouw Sims kunnen nu chillen in een serre met uitzicht op de sterren, of een huis bouwen met een volledig begroeid groen dak.

In de Bouwmodus vind je nu een hele reeks extra’s waarmee je natuur en architectuur kan combineren. Denk aan planten, bloemen en struiken die je rechtstreeks op je dak kan gooien: allemaal via de nieuwe categorie ‘Daksculpturen’. Glazen elementen zorgen dan weer voor een open, luchtig gevoel in je bouwprojecten.

Naast de nieuwe bouwelementen zijn er ook bugfixes en verbeteringen uitgerold voor eerdere uitbreidingen zoals ‘Aan het Werk’, ‘Jaargetijden’ en ‘Word Beroemd’. De update is beschikbaar op alle platformen: van PlayStation en Xbox tot PC en Mac.

Je vindt de update vanaf nu in de EA app, Epic Games Store of Steam. Tijd om die glazen droomvilla te bouwen.

Extra plaatsen vrij voor BK Beerpong 2025

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:23

Goed nieuws voor wie naast een ticket greep: er zijn extra plekken vrijgekomen voor het Belgisch Kampioenschap Beerpong! De organisatie voegt 10 extra poules toe, goed voor 40 bijkomende plekken, wat de teller op 168 teams zet.

Die extra plaatsen zijn in eerste instantie voorbehouden voor mensen die zich eerder op de reservelijst zetten. Sta je daar nog niet op? Dan is dit hét moment om actie te ondernemen: via dit formulier maak je nog kans om je in te schrijven.

Het BK Beerpong, ook wel Beats n’ Bots, gaat door op zaterdag 6 september in Lichtervelde, en is véél meer dan een simpel toernooi. Denk: festivalvibes, optredens, een gratis camping en een koelkast vol pinten. Vrijdagavond is er een pre-party met Preuteleute, op zaterdag knallen onder meer Wim Soutaer, TLP en Sabrina’s Feestje het weekend in gang.

Wat krijg je per teamticket (2 personen)?

  • Je plek in het toernooi
  • Twee festivaltickets
  • Gratis camping van vrijdag t.e.m. zondag
  • Een royale voorraad bier

TAGMAG is trouwens opnieuw partner van het event, en we doen zelf ook mee. Wie weet staan we binnenkort wel tegenover je aan de tafel. Tot op het veld! Schrijf je hier snel in mocht je dat nog niet gedaan hebben.

Ontdek meer