Streamz gaat met nieuwe reeks op zoek naar volgende influencer

Karen Luiken-20 december 2022 om 06:33- Foto:

Photo by Laura Chouette on Unsplash

Streamz gaat met een nieuw programma op zoek naar een Vlaamse influencer. De videodienst komt met de reeks ‘Ik ga viraal’. Inschrijven kan vanaf nu.

‘Wil jij een bekende YouTuber, TikTokker of influencer worden op Instagram? Schrijf je dan nu in voor een nieuw sociaal experiment’, zo klinkt het in een oproep. ‘Streamz gaat op zoek naar de ruwe diamant die alles in huis heeft om door te breken als content creator.’

Of je nou zingt, danst, plaatjes draait, grappig bent of heel goed bent in het bakken van brood. Alles kan, alles mag. Eigenlijk is er slechts een eis waar je aan moet voldoen als je je in wilt schrijven: je moet de ambitie hebben om door te breken op social media. Oh ja, en je moet minimaal achttien jaar oud zijn. Eigenlijk zijn er dus twee eisen.

Voldoe jij daaraan en heb jij interesse om wereldberoemd te worden? Aanmelden kan hier!

Aangrijpende nieuwe docu over studentmoorden nu te zien

Karen Luiken-12 juli 2025 om 07:33

De angstaanjagende moordzaak waarbij drie jaar geleden vier studenten van de universiteit van Idaho om het leven werden gebracht, is in beeld gebracht voor een documentaire. ‘One Night In Idaho: The College Murders’ is vanaf nu te zien bij Prime Video.

De moorden werden in de nacht van 13 november 2022 gepleegd. Ethan Chapin, Madison Mogen, Kaylee Goncalves en Xana Kernodle lagen te slapen toen ze met een mes om het leven werden gebracht. Twee andere huisgenoten bleven ongedeerd.

Wekenlang werd er gezocht naar de daders en verschillende mensen werden verhoord. Daar zaten ook de twee ongedeerde huisgenoten tussen, maar die bleken niks met de moord te maken te hebben.

Wie wel als verdachte werd aangehouden, is de 28-jarige Bryan Kohberger, maar hij ontkent jaren later nog steeds dat hij de moorden heeft gepland. Volgende maand vindt zijn rechtszaak plaats.

In de docu wordt de nacht van 13 november 2022 gereconstrueerd met exclusieve beelden, de twee overlevende huisgenoten worden geïnterviewd en ook andere betrokkenen komen aan het woord.

Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online

Karen Luiken-11 juli 2025 om 13:20

Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.

‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.

De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.

‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!

Ontdek meer