TAGMAG

AI-porno heeft nieuw slachtoffer: Billie Eilish

Dieter Blarinckx-16 december 2022 om 13:54

De 20-jarige zangeres Billie Eilish is het slachtoffer geworden van AI-porno. Op sociale media circuleren immers pornobeelden van de zangeres, maar dan in deepfake-versie.

Billie’s gezicht werd op een lichaam dat seksueel getinte handelingen uitvoert geplaatst en die beelden gaan natuurlijk viraal op sociale media. Ondertussen hebben al meer dan 13 miljoen mensen de AI-porno bekeken.

TikTok heeft daarom ook zopas een statement gelanceerd: “De video schendt onze community guidelines, waarin duidelijk staat dat we geen inhoud toestaan die een beeld van een ander individu verandert of vervormt om seksuele suggestie af te beelden of te impliceren.”

De video werd offline gehaald, maar het kwaad is geschiet. Zo’n vier dagen lang was de porno gewoon te bekijken via TikTok.

Een reactie van Billie Eilish zelf blijft nog uit.

YUNGBLUD geeft dit jaar show in België

Karen Luiken-08 mei 2025 om 06:05

YUNGBLUD geeft nog dit jaar een show in ons land. Via social media kondigt hij allerlei tourdata in zowel Noord-Amerika als Europa aan en begin oktober maakt de artiest een muzikale pitstop in België.

De tour staat in het teken van het album ‘Idols’, dat YUNGBLUD in juni uitbrengt. De reeks shows wordt op 23 augustus afgetrapt in Noord-Amerika en komt onder meer langs Los Angeles, San Diego, Dallas, Washington, Detroit, Chicago, New York, Boston en Toronto.

Vanaf begin oktober is YUNGBLUD wat dichterbij huis te vinden. Hij begint zijn Europese deel van de tour op 4 oktober in Amsterdam en staat een dag later in Brussel. Daarna bezoekt hij nog steden als Düsseldorf, Parijs, Madrid, München, Praag, Berlijn, Kopenhagen, Stockhol, en Hamburg.

Kaartjes voor de tour gaan vanaf 16 mei in de verkoop.

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Ontdek meer