Dubbel goed nieuws voor fans van ‘The Masked Singer’. Naast het feit dat er binnenkort een nieuw seizoen start, komt VTM ook met een speciaal concert in het Sportpaleis. Op zaterdag 15 april kunnen liefhebbers genieten van een muzikaal spektakel tijdens ‘The Masked Singer in Concert’.
'The Masked Singer'-concert komt naar Sportpaleis
Tijdens de show duiken verschillende publieksfavorieten op. Uit de voorgaande twee seizoenen, maar ook uit het aankomende seizoen. Sommigen zijn al ontmaskerd, anderen nog niet. Het publiek krijgt dus een zeldzame kans om de ontmaskerde zangers live aan het werk te zien en extra tips te sprokkelen.
Tickets voor het concert gaan vanaf woensdag 21 december om 12.00 uur in de verkoop via de website van VTM.
De officiële trailer 'Freakier Friday' is gearriveerd
Deze heerlijke zondag is zojuist nog heerlijker geworden. Disney heeft de officiële trailer van 'Freakier Friday' gedeeld en die is om te smullen!
'Freakier Friday' is het langverwachte vervolg op 'Freaky Friday' en laat zien hoe Anna jaren nadat zij en Tess een identiteitscrisis doormaakten, nu een dochter en aanstaande stiefdochter heeft. Terwijl Anna en Tess uitdagingen trotseren die ontstaan wanneer twee families fuseren, ontdekken ze dat de geschiedenis zich kan herhalen.
Hoofdrolspeelsters van het eerste uur, Jamie Lee Curtis en Lindsay Lohan, keren allebei terug voor hun oude rollen. Hetzelfde geldt voor Chad Michael Murray en Mark Harmon. Andere castleden die je in de film gaat zien, zijn Christina Vidal Mitchell, Haley Hudson, Lucille Soong, Stephen Tobolowsky, Rosalind Chao, Julia Butters, Manny Jacinto, Sophia Hammons en Maitreyi Ramakrishnan.
‘Freakier Friday’ verschijnt op 8 augustus op het witte doek.
Disney+ heeft de officiële trailer van ‘Alien: Earth’ gedeeld, de langverwachte dramaserie die gebaseerd is op de veelgeprezen ‘Alien’-franchise.
De reeks speelt zich af in 2120, het jaar waarin de aarde wordt bestuurd door vijf bedrijven: Prodigy, Weyland-Yutani, Lynch, Dynamic en Threshold. In dit Corporate Tijdperk bestaan er naast mensen ook cyborgs (mensen met zowel biologische als kunstmatige onderdelen) en synthetics (mensachtige robots met kunstmatige intelligentie). Maar de situatie verandert wanneer de oprichter en CEO van Prodigy Corporation een nieuwe technologische ontwikkeling ontketent: hybriden (humanoïde robots met een menselijk bewustzijn).
Het eerste hybride prototype genaamd ‘Wendy’ markeert een nieuwe dageraad in de race naar onsterfelijkheid. Nadat het ruimteschip van Weyland-Yutani op Prodigy City botst, stuiten ‘Wendy’ en de andere hybriden op mysterieuze levensvormen die angstaanjagender zijn dan iemand zich ooit had kunnen voorstellen.
De cast bestaat uit Sydney Chandler, Timothy Olyphant, Alex Lawther, Samuel Blenkin, Babou Ceesay, Adrian Edmondson, David Rysdahl, Essie Davis,, Lily Newmark, Erana James, Adarsh Gourav, Jonathan Ajayi, Kit Young, Diêm Camille, Moe Bar-El en Sandra Yi Sencindiver.
‘Alien: Earth’ gaat op woensdag 13 augustus in première met de eerste twee afleveringen. Daarna volgt er wekelijks een nieuwe aflevering. Er komen er in het totaal acht.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/06 Jamie-Lee Six
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Jesy Nelson
- 14/06 Donald Trump
- 15/06 Koen van Heest