Nadat de game vorig jaar werd aangekondigd met een korte teaser heeft Sony donderdagavond op de PS5 showcase de eerste volledige trailer getoond van God of War: Ragnarök.
God of War: Ragnarök speelt zich enkele jaren na de gebeurtenissen uit het eerste deel af en draait wederom om Kratos en zijn zoon Atreus. Die is inmiddels geen 'boy' meer maar een tiener. Samen gaan ze op zoek naar de Noorse god van de oorlog, Tyr, in de hoop antwoorden te vinden over een komende dreiging die het einde van de goden en de hele wereld kan betekenen.
Dat gebeurt uiteraard niet zonder de nodige problemen. Zo zien we in de trailer dat het duo in een conflict verwikkeld raakt met de goden Freya en Thor. Spelers kunnen zich Freya herinneren als de moeder van Baldur uit het eerste deel. In Ragnarök heeft Freya nog een appeltje te schillen met Kratos. Thor hoeven we uiteraard niet aan je voor te stellen.
Wat de gameplay betreft laat laat ontwikkelaar Santa Monica op het PlayStation Blog weten dat spelers in de game alle negen werelden uit de Noorse mythologie zullen kunnen bezoeken. Dit in tegenstelling tot de zes werelden uit het eerste deel. Dit betekent dat je straks dus ook voor het eerst op verkenning kan gaan in Vanaheim, Svartalfheim en Asgard. Daarnaast heeft ook de combat een flinke uitbreiding gekregen zodat spelers nu meer keuzeopties krijgen in gevechten. Dit moet volgens Santa Monica ervoor zorgen dat de combat niet alleen vertrouwd maar ook vernieuwend aanvoelt.
God of War: Ragnarök is het afsluitende hoofdstuk van de 'Noorse avonturen' van Kratos en verschijnt in de loop van 2022 voor de PlayStation 4 en 5. Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de game in 2021 uit zou komen, maar eerder dit jaar kondigde Sony aan dat dit niet meer het geval was.
Tetris op de Kunstberg: durf jij Shauna Dewit te verslaan?
Red Bull Content Pool (Tetris)
Brussel krijgt vanavond een upgrade die je niet elke dag ziet: een gigantische live-projectie van Red Bull Tetris op het gebouw aan Plein Publiek op de Kunstberg. Vanaf 18u30 daagt Shauna Dewit iedereen ter plekke uit om haar highscore te kloppen. Ja, letterlijk iedereen.
De vibe? Grote stad, grote schermen, grote energy. Terwijl Shauna speelt en het publiek haar score probeert te slopen, zorgt Red Bull voor muziek, een losse sfeer en ice cold wiiings tot 22u. Het is gratis, open voor iedereen en vooral: ideaal om spontaan in te duiken met vrienden. En wie weet: misschien ben jij straks die ene persoon die haar highscore verpulvert en even dé held van de Kunstberg wordt.
Voor wie nu denkt: “Red Bull Tetris?” — het is de klassieke game, maar dan op steroïden. Sneller, competitiever, met power-ups en een ‘Golden Tetrimino’. De competitie loopt wereldwijd, start online via je smartphone, gaat via nationale finales en eindigt in Dubai, waar het spel door drones in de lucht wordt nagebouwd.
Nog even in het kort: 18u30 tot 22u, Plein Publiek (Kunstberg), gratis, spelen, kijken, drinken, sfeer. Als je nog geen plannen had: nu wel. Enjoy!
Je Sims krijgen een herfst-make-over met de nieuwe ‘Herfstmode Kit’
Het is sweater weather – ook in De Sims 4. Electronic Arts en Maxis hebben een nieuwe ‘Herfstmode Kit’ gelanceerd waarmee je je Sims helemaal in seizoensstijl kan kleden. Verwacht een mix van cosy knitwear, trenchcoats, geruite blazers en tweedrokken die perfect passen bij dat typische “pumpkin spice”-gevoel.
De kit haalt inspiratie uit de ‘Dark Academia’-esthetiek, met lange jassen, warme truien en stijlvolle accessoires zoals sjaals, hoeden en laarzen. Zelfs een outfit geïnspireerd op ieders favoriete tuinkabouter zit erbij (ja, echt).
De Herfstmode Kit is nu beschikbaar voor EA app, Epic Games Store, Steam, PlayStation en Xbox. Tijd om je Sims net zo fashionable door de herfst te laten wandelen als jijzelf.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo