Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In januari kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.
Deze films en series verschijnen in januari op Netflix
Netflix series
- The Lying Life of Adults - 4 janauri
- Ginny & Georgia, seizoen 2 - 5 januari
- Copenhagen Cowboy - 5 januari
- Vikings Valhalla, seizoen 2 - 12 januari
- That ‘90s Show - 19 januari
- Fauda, seizoen 4 - 20 januari
Netflix films
- How I Became a Ganster - 4 januari
- The Pale Blue Eye - 6 januari
- You People - 27 januari
Netflix comedy specials
- Andrew Santino: Cheeseburger - 10 januari
Netflix documentaires
- Break Point - 13 januari
- Pamela, a love story - 31 januari
- Suzan & Freek Tussen Jou en Mij - coming soon
Netflix kids & family
- Daniel Spellbound, seizoen 2 - 26 januari
- Princess Power - 30 januari
Netflix anime
- The Way of the Househusband, seizoen 2 - 1 januari
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre - 19 januari
Meilandjes gaan op zoek naar La Dolce Vita in nieuw seizoen
De Meilandjes zijn terug! En dit keer ruilen ze de Franse charme in voor Italiaanse flair. In het nieuwe seizoen 'Chateau Meiland: La Dolce Vita' trekken Martien, Erica, Montana en Maxime op roadtrip door Italië, op zoek naar hun ideale vakantiehuis onder de zon.
Van het stijlvolle Milaan tot het gezellige San Remo: de familie bezoekt de mooiste plekjes van la bella Italia. Martien droomt al luidop van aperitivo’s met uitzicht op zee, al gooien torenhoge prijzen en drukke straten soms roet in het eten. Maar opgeven? Dat kennen de Meilandjes niet.
Wordt het een luxueuze villa of een charmant opknappertje? Eén ding is zeker: met deze familie is het nooit saai. Zet je klaar voor dolkomische bezichtigingen, pittige meningsverschillen en vooral veel Italiaanse chaos.
‘Chateau Meiland: La Dolce Vita’ start vandaag om 20u40 op Play4 en GoPlay!
Tel jij al af naar de feestdagen? Dan heb je vanaf nu nóg een reden om dat te doen: op 20 december, vijf dagen voor het officiële kerstfeest losbarst, strijkt ‘The Masked Singer’ namelijk weer neer in het Sportpaleis in Antwerpen. Dit keer met een heus kerstconcert!
Tijdens het concert komen de pakken uit het nieuwe seizoen, dat dit najaar bij VTM te zien is, stuk voor stuk naar het podium in het Sportpaleis, samen met de publiekslievelingen uit de voorbije seizoenen. Allemaal met hetzelfde doel: het publiek trakteren op een groots kerstfeest.
‘The Masked Singer Christmas Concert’ strijkt zaterdag 20 december twee keer neer in het Sportpaleis. De eerste show begint om 10.30 uur, de tweede om 15.30 uur. Tickets zijn vanaf nu verkrijgbaar via de website van VTM.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Mathias Coppens
- 07/06 Iggy Azalea
- 08/06 Enzo Knol
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Kanye West