Kit Harington geeft nieuwe details over spin-off Jon Snow

Karen Luiken-14 december 2022 om 07:23

Fans van ‘Game of Thrones’ kunnen binnenkort hun hart ophalen. In een spin-off over Jon Snow krijgen we binnenkort meer van het personage te zien. Kit Harington, de acteur die het karakter speelt, geeft alvast een klein tipje van de sluier.

De acteur vertelt volgens Entertainment Weekly over het open einde van ‘Game of Thrones’. Over hoe Jon Snow zich voorbereidt om onthoofd te worden en hoe hij daar eigenlijk helemaal niet zo tegenop ziet. “Hij is klaar. Dat hij onthoofd zal worden is zowel het grootste geschenk als de grootste vloek”, aldus Kit. “Hij moet zijn leven leiden door na te denken over hoe hij Dany heeft vermoord en hoe Ygritte in zijn armen stierf.”

De acteur vervolgt: “Ik denk dat we een glimlach willen zien en hopen dat het goed met hem gaat, maar hij is niet in orde.”

Deze 'Bridgerton'-acteur is meest sexy man ter wereld

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:57

Van alle mannen ter wereld kan er natuurlijk maar één het meest sexy zijn. En als het aan People ligt, dan is dat niemand minder dan Jonathan Bailey. De ‘Bridgerton’-acteur is uitgeroepen tot ‘sexiest man alive’.

Jonathan, die de eerste homoseksuele ‘sexiest man alive’ is, liet in de ‘Tonight Show’ weten blij te zijn met zijn winst. “Het is een enorme eer. Natuurlijk voel ik me enorm gevleid. En het is volkomen absurd”, zegt hij tegen het Amerikaanse tijdschrift People, dat al sinds 1985 elk jaar iemand verkiest tot meest sexy man ter wereld.

Jonathan treedt met zijn nieuwe titel in de voetsporen van John Krasinski, die vorig jaar werd uitgeroepen tot meest serxy man op aarde. Het jaar daarvoor ging die eer naar Patrick Dempsey en het jaar daarvoor naar Chris Evans. Andere winnaars van de afgelopen jaren zijn onder meer Channing Tatum, Chris Hemsworth, George Clooney, Idris Elba en Brad Pitt.

Derde seizoen 'Nobody Wants This' aangekondigd

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:26

De populaire Netflix-hit ‘Nobody Wants This’ is officieel verlengd met een derde seizoen. Dat heuglijke feit maakt de streamingsdienst bekend met een video op social media, waarin te zien is hoe hoofdrolspeelster Kristen Bell haar collega’s belt en het nieuws vertelt.

In het filmpje zie we naast Kristen Bell (Joanne) ook Adam Brody (Noah) voorbijkomen, net als Timothy Simons (Sasha), Jackie Tohn (Esther) en Justine Lupe (Morgan). Stuk voor stuk zijn ze ontzettend blij. Van ‘great, great, great’ tot ‘yaaaay’. De meest blije reacties komen voorbij.

Het eerste seizoen van ‘Nobody Wants This’ ging over een agnostische podcasthost en een onconventionele rabbijn die allebei op hetzelfde feestje zijn. Wanneer ze samen naar buiten lopen, merkt het onwaarschijnlijke paar dat er iets tussen hen is. Maar laten ze het toe, aangezien ze een compleet andere kijk op het leven hebben, met alle moderne obstakels voor de liefde en hun soms goedbedoelde, soms saboterende families?

Op die vraag krijgen kijkers in het tweede seizoen antwoord als Noah en Joanne er alles aan doen om samen een ‘wij’ te vormen. Dat seizoen is sinds een paar weken te zien op Netflix. Het is nog niet bekend wanneer we het derde kunnen verwachten.

Ontdek meer