De bekende Amerikaanse zanger & acteur Joshua Bassett (vooral gekend van 'High School Musical: The Musical - The Series') staat binnenkort op Europese podia. Dat kondigde hij zopas zelf aan via sociale media.
De 21-jarige kondigde via zijn instagram zijn eerste grote muzikale tournee aan. Die nieuwe tournee zal starten in maart 2024 en hoort natuurlijk bij de release van zijn debuut-EP 'Sad Songs in a Hotel Room'.
Bassett begint zijn tournee met twee shows in San Francisco op 7 en 8 maart voordat hij naar de Amerikaaanse oostkust trekt, waar hij eind maart optreedt. Hij sluit de 'Complicated'-tour af in Los Angeles op 12 april.
Daarna steekt hij dan eind april de Oceaan over naar Europa voor een reeks concerten in Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. Dat zal hij samen met Stacey Ryan doen. De data zijn hier echter nog niet vak bekend.
Stay tuned dus!
Marvel-ster Tom Hiddleston wordt papa van tweede kindje
Tom Hiddleston krijgt er binnenkort een nieuw wondertje bij. Zijn partner Zawe Ashton is zwanger van hun tweede kindje. Dat maakt het koppel bekend in Vogue.
Het is nog niet bekend wanneer de kleine spruit van de 44-jarige ‘Loki’-acteur en de 40-jarige Broadway-actrice precies wordt verwacht. Ook het geslacht is nog niet met de buitenwereld gedeeld.
Het wordt het tweede kindje van Tom en Zawe, die in oktober 2022 voor het eerst ouders werden. De twee leerden elkaar kennen toen ze samen in de film ‘Betrayel’ uit 2019 speelden en hebben zich inmiddels ook verloofd.
Hij mocht de finale van het Eurovisiesongfestival dan niet gehaald hebben, Red Sebastian laat zich niet uit het veld slaan. Een paar weken na die grote teleurstelling komt de zanger met een nieuwe single. ‘SLAY’ is geboren!
‘SLAY’ is volgens Red Sebastian meer dan alleen een aanstekelijke popsong. “Het is een krachtig anthem dat staat voor durf, eigenheid en zelfvertrouwen”, zegt hij. “De lyrics moedigen luisteraars aan om hun ware zelf met trots te omarmen. Deze muzikale oproep vraagt om jezelf niet te verstoppen, maar te schitteren, zoals je bent, ongeacht wat anderen denken.”
Het liedje is de opvolger van ‘Strobe Lights’, waarmee Red Sebastian op het songfestival te horen was.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/06 Jamie-Lee Six
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Jesy Nelson
- 14/06 Donald Trump
- 15/06 Koen van Heest