We mogen weer: Balaton Sound keert terug!

Karen Luiken-08 december 2022 om 10:00

Leuk hoor, die feestdagen in het vooruitzicht, maar stiekem kijken we nu al uit naar de zomer. Reden? Balaton Sound keer terug voor een nieuwe editie en TAGMAG gaat terug mee met The Balaton Trip!

Pak je agenda erbij en blokkeer met een rode stift de data van 28 juni tot en met 1 juli. Op die dagen ben jij niet beschikbaar voor familiegelegenheden, verplichte afspraakjes of andere zaken. Jij staat dan namelijk op Balaton Sound in de Hongaarse plaats Zamárdi, omringd door dansende mensen, zwetende lichamen en de beste muziek.

De complete line-up is nog niet bekend maar de eerste namen zijn wel al gelost. Het ziet er naar uit dat ook deze editie weer fan-tas-tisch zal worden. Zo verwelkomen ze nu al de legendarische Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell, Joel Corry, KSHMR, Kungs, Dimension, Ofenbach en Vini Vici.

Net zoals andere jaren is ook TAGMAG dit jaar weer van de partij. Zin om samen met ons een feestje te bouwen? Je kunt je vanaf NU registreren via de website van The Balaton Trip. Wees er snel bij, want de eerste 72 uur kun je genieten van een heuse FLASH SALE. Zie het als een kerstcadeautje. Van Balaton Sound, voor jou!

Kan je echt niet wachten? Check dan zeker de skivakantie van Route De Soleil, Snowclash. Ook daar zal TAGMAG van de partij zijn!

Sam Fender cancelt optreden op Rock Werchter

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:39

Helaas: Sam Fender zal vanavond niet te zien zijn bij Rock Werchter. De artiest was geboekt als headliner, maar moet zijn optreden cancelen wegens stemproblemen.

De organisatie van Rock Werchter maakt het teleurstellende nieuws bekend via Instagram. “Sam Fender heeft helaas zijn optreden op Werchter Festival moeten afzeggen vanwege een stembandbloeding”, zo klinkt het. “Net als tienduizenden fans keken wij reikhalzend uit naar zijn eerste headline-optreden op het festival. We wensen Sam een ​​volledig en spoedig herstel.”

Sam Fender zou zaterdag eigenlijk de Main Stage afsluiten, maar die taak gaat nu naar Yungblud. Hij zou eigenlijk eerder deze dag het podium beklimmen.

Zoveel spenderen Belgische jongeren gemiddeld op festivals

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 10:31

De zomer is nog maar net begonnen, en de festivalkalender zit alweer vol. Volgens een nieuw onderzoek van Bancontact Payconiq Company trekken Belgische jongeren gemiddeld drie dagen uit voor een festival. En het mag iets kosten. Gemiddeld gaat er deze zomer 426 euro over de toonbank per festivalganger.

Het gemiddelde komt neer op zo’n 117 euro per festivaldag. Jongeren onder de 34 jaar geven iets minder uit dan de oudere generatie, maar ook zij spenderen gemiddeld 367 euro aan hun festivalervaring. Franstaligen blijken guller met hun budget dan Nederlandstaligen, en mannen geven genoeg dubbel zoveel uit als vrouwen.

Betalen doen we steeds vaker digitaal. Vooral Payconiq by Bancontact is populair bij jongeren om snel kosten met vrienden te splitten. Even scannen, en klaar. Met tools zoals een QR-code om je armband bij te laden, wil Payconiq het betaalgedoe op festivals wegnemen. Zo hoef je minder te stressen over je saldo en meer te focussen op wat telt: goeie muziek, lekker eten en fijne mensen.

De grootste festivalfrustratie? Wachtrijen. Of het nu aan de bar, het toilet of de foodtruck is: we verliezen er massaal tijd. Jongeren noemen ook “vrienden kwijtspelen” als topfrustratie. Daarom plaatst Bancontact Payconiq op partnerfestivals opvallende totems als herkenningspunt. Handig als je weer eens iemand moet gaan zoeken met een halve friet in je hand.

Ontdek meer