Maak je klaar voor een bizarre nieuwe horror. Universal is druk bezig met de titel ‘Cocaine Bear’, een film die gaat over een beer die onder invloed is van cocaïne. De nieuwe trailer is deze week verschenen en die belooft heel veel hilariteit.
Beer onder invloed van cocaïne speelt hoofdrol in horror
Het verhaal uit de film is losjes gebaseerd op een incident uit 1985. Een zwarte beer haalde in Amerika toen het nationale nieuws nadat hij een enorme hoeveelheid cocaïne had geconsumeerd. De drugs waren uit een vliegtuig in de bossen van Georgia gevallen.
In de film draait het verhaal om een groep agenten, criminelen, toeristen en tieners die samenkomen in een bos. Ze vluchten allemaal voor de beer die compleet is losgeslagen na een inname van drugs. Het enige waar het beest op uit is, is bloed.
‘Cocaine Bear’ is vanaf februari te zien in de bioscoop. De trailer check je hier:
Billie Eilish heeft maandagavond tijdens de uitreiking van de American Music Awards maar liefst zeven prijzen in de wacht gesleept. Geen enkele andere artiest wist zoveel beeldjes te verzilveren.
De 23-jarige zangeres won in de categorieën beste artiest, beste vrouwelijke popartiest, beste album, favoriete popalbum, beste lied, beste tourende artiest en lied van het jaar.
Twee andere grote winnaars waren Lady Gaga en Bruno Mars, die samen de beeldjes voor favoriete videoclip en samenwerking van het jaar mee naar huis mochten nemen. Verder won Bruno ook nog de award voor favoriete mannelijke popartiest en schoot Lady Gaga raak in de categorie favoriete dance/elektronische artiest.
Beyoncé won twee prijzen voor favoriete vrouwelijke countryartiest en favoriete countryalbum. Eminem ging er ook met twee awards vandoor, namelijk die van favoriete hiphopalbum en favoriete mannelijke hiphopartiest.
Helaas, het aftellen naar de nieuwe ‘Avengers’-films kan nog niet beginnen. Disney heeft aangekondigd dat de release van ‘Avengers: Doomsday’ én van ‘Avengers: Secret Wars’ is uitgesteld.
De eerste film in het rijtje, ‘Doomsday’, zou eigenlijk op 1 mei 2026 verschijnen, maar die datum is met zeven maanden verplaatst naar 18 december 2026. De opvolger, ‘Secret Wars’, komt niet op de oorspronkelijke datum 7 mei 2027, maar pas op 17 december 2027.
De twee films bevatten een uitgebreide cast, waaronder ook Robert Downey Jr. Hij speelde jarenlang het personage Iron Man, maar kruipt voor ‘Doomsday’ in de huid van schurk Doctor Doom.
Andere sterren die we terug gaan zien, zijn Christ Hemsworth als Thor, Anthony Mackie als Captain America, Letitia Wright als Black Panther, Patrick Stewart als Professor X, Rebecca Romijn als Mystique, Ian McKellen als Magneto en Sebastian Stan als Bucky Barnes.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 27/05 Jacques Vermeire
- 29/05 Matthyas Het Lam
- 30/05 Aaron De Groeve
- 31/05 Amelie Lens
- 01/06 Tom Holland