Netflix-hit 'Wednesday' breekt record

Karen Luiken-30 november 2022 om 07:26

De nieuwe serie ‘Wednesday’ staat pas een week op Netflix, maar heeft nu al een record verbroken. Deadline meldt dat abonnees in de afgelopen zeven dagen maar liefst 341 miljoen uur naar de show keken. En dat kwam nooit eerder voor bij een Engelstalige Netflix-serie.

‘Wednesday’ gaat over de schooljaren van de 16-jarige Wednesday Addams aan de Nevermore Academy. In het eerste seizoen volgen we haar terwijl ze haar opkomende paranormale gave onder de knie probeert te krijgen. Daarnaast probeert ze een gruwelijke seriemoordenaar tegen te houden die haar stad terroriseert en is ze bezig met het oplossen van een moordmysterie waarbij haar ouders 25 jaar geleden betrokken waren. En dat alles terwijl ze ook nog haar nieuwe en ingewikkelde relaties op Nevermore moet onderhouden.

Het record dat ‘Wednesday’ nu te pakken heeft stond voorheen op naam van het vierde seizoen van ‘Stranger Things’. Daar werd in de eerste week sinds de release 335 miljoen uur naar gekeken. ‘Squid Game’ staat met 571 kijkuren nog steeds bovenaan de lijst van alle (dus ook niet-Engelstalige) Netflix-titels.

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:48- Foto:

Mollie Sivaram on Unsplash

Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.

Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.

De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.

Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.

Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.

Ontdek meer