Deze K3-zangeres doet mee aan 'De Slimste Mens'

Karen Luiken-07 september 2021 om 10:25

Het nieuwe seizoen van ‘De Slimste Mens’ gaat een leuke worden. Nadat eerder bekend werd dat Laura Tesoro, Niels Destadsbader en Sandra Bekkari mee zullen doen aan het programma, blijkt nu dat ook K3-zangeres Klaasje Meijer een plekje in de show heeft weten te bemachtigen.

De komende maanden zullen alles behalve rustig worden voor Klaasje. Want terwijl ze druk bezig is met het nemen van afscheid van K3 en de shows die daarmee gepaard gaan, zal ze ook keihard moeten blokken. De zangeres is namelijk uitgekozen om mee te doen aan ‘De Slimste Mens’.

Het nieuws, dat bekend werd gemaakt via Instagram, is geen grote verrassing. Vorig jaar beloofde Klaasje in de ‘Cooke & Verhulst Show’ namelijk al dat ze ooit aan het programma deel zou nemen. En dat terwijl ze eigenlijk helemaal niet van quizzen houdt. “Ik moet me nog voorbereiden, tussen mijn afscheidsshows met K3 in Nederland door”, vertelt ze in een gesprek met Story.

So You Think You Can Dance maakt comeback en zoekt deelnemers

Karen Luiken-18 november 2025 om 07:16

De vraag die al jaren door fans wordt gesteld, is nu eindelijk positief beantwoord. ‘So You Can Dance’ keert na een hele lange afwezigheid terug.

In ‘So You Think You Can Dance’ krijgen nieuwe danstalenten de kans om zich van hun beste kant te laten zien. Van streetdance tot klassieke balletmoves: elke week staat een ander genre in de spotlight. Alleen de allerbeste dansers overleven en maken kans op de felbegeerde titel van beste danser van België en Nederland.

Klinkt jou dit als muziek in de oren? Dan hebben we goed nieuws voor je. Voor het comeback seizoen wordt namelijk nog gezocht naar vers talent. Het maakt niet uit welk dansgenre je beoefent. Of dat nou modern is, tapdans, jazz, tango of quickstep: iedereen met swingende heupjes mag zich via deze link aanmelden.

Dit zijn de opvolgers van Laura Tesoro bij 'The Voice Comeback Stage'

Karen Luiken-14 november 2025 om 12:08

Nu Laura Tesoro een plekje krijgt op de rode stoelen van ‘The Voice van Vlaanderen’, blijft er natuurlijk ook een leeg gat achter bij ‘The Voice Comeback Stage’, waar Laura het gezicht van was. Wie dat gat gaat opvullen, werd vanmorgen bekendgemaakt in de ochtendshow van Q-Music.

Deze week kregen we te horen dat naast de vaste coaches Koen Wauters en Mathieu Terryn ook Laura Tesoro en Joost Klein voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice’ mogen plaatsnemen op één van de rode coachstoelen. Dat betekent dus dat Laura ‘The Voice Comeback Stage’ verlaat en dat daar een nieuw gezicht voor nodig is. Of misschien zelfs wel twee.

En inderdaad: het worden er twee. Niemand minder dan Q-music-dj’s Maarten Vancoillie en Dorethee Dauwe gaan de taken van Laura namelijk overnemen. “Wij zijn hier zelf zo blij mee”, zeggen ze. “We volgen ‘The Voice van Vlaanderen' al negen seizoenen en denken samen met veel mensen voor tv weleens: ‘Nee! Die toch niet naar huis sturen!’. We vinden het heel tof dat wij net die talenten gaan kunnen opvangen en begeleiden met heel veel mensen rond ons.”

Ontdek meer