Liese Luwel, die meedeed aan het eerste seizoen van ‘Big Brother’, heeft via social media een update gegeven over haar gezondheid. Eerder dit jaar werd bij haar MS geconstateerd.
De realityster reageert op een berichtje van een fan die vroeg om een gezondheidsupdate. “Door dit berichtje besefte ik dat ik eigenlijk enkel nog maar de leuke dingen liet zien en niet de minder leuke”, aldus Liese volgens LoveReality.
“In de zomer werd ik op een dag wakker en voelde mijn duim verdoofd aan. Ik vond dat best gek, maar negeerde dat symptoom maar voor mijn eigen gemoedsrust. ’s Middags wilde ik uit de stoel opstaan, maar beide benen voelden verdoofd aan waardoor ik eigenlijk niet op kon staan.”
Het gevoel in haar benen kwam terug, maar Liese voelde zich daarna wel erg moe. Ze belde een MS-verpleegkundige om de situatie uit te leggen. Vervolgens liet ze bloed prikken en kwam ze erachter dat ze een lichte blaasontsteking had.
“Blijkbaar door de combinatie van lichte blaasontsteking en de hittegolf zouden oude letsels in mijn ruggenmerg even actief geworden zijn en voor de gevoelsstoornis in duim/benen hebben gezorgd.”
Muziekduo Suzan & Freek verwelkomt hun eerste kindje
Suzan Stortelder (33) en Freek Rikkerink (32), voor iedereen gewoon Suzan & Freek, zijn officieel mama en papa. Het duo deelde deze ochtend zelf het nieuws op Instagram, mét een paar superknappe foto’s van hun eerste kindje. Hun zoontje kreeg de naam Sef, wat fans meteen doet denken aan de eerste letters van Suzan En Freek. Toeval of niet, cute is het sowieso.
Sef werd afgelopen zondag 30 november geboren, om precies elf over elf. “We stromen over van liefde voor Sef, voor elkaar en voor het leven”, schrijven de kersverse ouders. De post ontplofte meteen: tienduizenden likes in enkele minuten.
De komst van hun zoontje voelt extra bijzonder na het moeilijke jaar dat het koppel achter de rug heeft. In mei maakte Freek bekend dat bij hem uitgezaaide longkanker is vastgesteld. Hoewel hij intussen liet weten dat het iets beter met hem gaat, hoopten de twee vooral dat ze hun kindje samen konden verwelkomen. En dat moment is er nu.
Het duo deelde de voorbije maanden al kleine inkijkjes in hun zwangerschap, van “op-het-podium-verstopte crackers” tijdens hun shows tot Suzan die deze zomer met bolle buik op festivals stond. “De echo’s zagen er tot nu toe allemaal goed uit, daar halen we nu al ons geluk uit”, klonk het eerder.
Vandaag is dat geluk tastbaar: Sef is er. En heel Nederland en België smelten mee.
She did it. Vanessa Hudgens is bevallen van haar tweede kindje. Dat laat de actrice weten via Instagram.
"Ik heb het gedaan", aldus Vanessa in haar bericht. "Weer een kindje gekregen! Een bevallig is een wilde rit. Dikke shout out naar alle mama's. Het is geweldig wat je lichaam allemaal kan."
Over het geslacht en de naam van haar tweede kindje deelt Vanessa nog niks. Het is het tweede kindje van haar en haar partner Cole Tucker, met wie ze sinds 2020 samen is. Vorig jaar verwelkomden ze hun eerste kindje.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj