The Weeknd komt (eindelijk) naar ons land!

Dieter Blarinckx-28 november 2022 om 18:53

Het heeft lang geduurd omwille van de coronapandemie en structurele wijzigingen, maar in 2023 staat The Weeknd eindelijk in het Koning Boudewijnstadion in Brussel. Dat werd zonet bekendgemaakt.

Fans van de Canadese rapper moeten alvast 11 juli 2023 omcirkelen in hun agenda, want dan komt The Weeknd naar Brussel met zijn langverwachte ‘After Hours’-tour. Hij zal dan niet performen in het Antwerpse Sportpaleis, maar wel in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

"Door de beperkingen van de concertzalen, en de vraag naar meer shows, wil ik het graag groter en specialer aanpakken, en daarvoor wijk ik uit naar arena's", klonk het zo’n jaartje geleden toen de rapper bekendmaakte dat hij zijn aankomende shows zou uitstellen.

Vanaf nu kan je je ook registeren om op de hoogte te worden gebracht van zodra de presales starten (vanaf 1 december). Meer info kan je hier vinden.

Dit is wanneer Olivia Rodrigo nieuwe muziek uitbrengt

Karen Luiken-04 juni 2023 om 13:08

Olivia Rodrigo hintte er vorige maand al naar: ze brengt binnenkort nieuwe muziek uit. Wanneer wisten we nog niet, maar op haar website krijgen fans nu meer informatie. Er staat een klok op die aftelt naar vrijdag 30 juni.

Een kleine twee weken geleden schreef Olivia op Instagram dat ze snel met ‘new stuff’ zou komen. “Mijn nieuwe muziek is heel, heel, heel, heel dichtbij. Ik beloof het”, zo klonkt het toen. Hoe dichtbij de zangeres precies bedoelde, wist niemand. Tot nu.

Fans die nu naar de website van Olivia surfen, krijgen een grote aftelklok te zien. Daaruit kunnen we opmaken dat het op het moment van schrijven nog precies 25 dagen, 14 uur, 51 minuten en 30 seconden duurt voor de nieuwe muziek wordt uitgebracht. We can’t wait!

Joost scoort internationaal met nieuwe hit

Karen Luiken-03 juni 2023 om 07:08

Joost Klein heeft een regelrechte hit in handen met zijn nieuwe single ‘Friesenjung’. Het nummer heeft de eerste plek bereikt in Duitsland én Oostenrijk.

‘Friesenjung’ kwam op vrijdag 26 mei uit. Op die dag werd het liedje ruim 1,35 miljoen keer gestreamd. Niet alleen in België en in zijn geboorteland Nederland, maar ook in andere landen van Europa. In Duitsland en Oostenrijk claimde het de eerste plek in de dagelijkse Spotify-charts. Inmiddels telt de hit al meer dan 6 miljoen streams.

Fans die Joost dit jaar in real life willen bewonderen, kunnen dat op zaterdag 25 mei doen in Lotto Arena. Kaartjes voor de show zijn verkrijgbaar via livenation.be.

Ontdek meer