Het jaar 2023 wordt een zot blockbusterjaar voor de bioscopen. Met kleppers zoals 'The Little Mermaid', 'Ant-Man', 'Guardians of the Galaxy', 'Dungeons & Dragons', 'Dune Part Two',... wordt het een topjaar voor de bioscoop. En nog zo'n film voor op het lijstje van horrorfans: 'Knock at the Cabin'
Horror: angstaanjagende trailer van 'Knock at the Cabin'
Deze nieuwe horrorprent van regisseur M. Night Shyamalans, is een verfilming van het boek The Cabin at the End of the World van Paul Tremblay. De film wordt omschreven als een 'home invasion'-horrorfilm die zich afspeelt tijdens de apocalyps.
Tijdens een vakantie in een afgelegen hut worden een jong meisje en haar ouders gegijzeld door vier gewapende vreemdelingen die eisen dat de familie een ondenkbare keuze maakt om de apocalyps af te wenden. Met beperkte toegang tot de buitenwereld, moet het gezin beslissen wat ze geloven voordat alles verloren is.
Check de trailer hieronder en ontdek 'Knock at the Cabin' vanaf 1 februari in de Belgische bioscopen.
Na ‘Wicked: For Good’ wil Universal meer: komt er een spin-off?
‘Wicked: For Good’ is nog maar net uit, of Universal denkt al hardop aan een vervolg. Logisch, want de film heeft gigantisch gescoord: één van de grootste openingsweekends van het jaar, tonnen hype op TikTok en fans die compleet obsessed zijn met Ariana Grande en Cynthia Erivo.
Universal ziet het succes én de fanbase, en dat maakt hen volgens chief marketing officer Michael Moses “bijna verantwoordelijk” om verder te bouwen aan het 'Wicked'-universum. Wat dat precies betekent? Niemand weet het nog. Maar er zouden “al dingen in beweging zijn”.
Ook Stephen Schwartz, de componist van de originele musical en mede-scenarist van de films, praat openlijk over nieuwe ideeën. Geen rechttoe-rechtaan 'Wicked 3', maar eerder iets naast of rond het verhaal van Elphaba en Glinda. “Dat hoofdstuk voelt afgerond", zegt hij tegen The Ankler. “Maar er zijn andere kanten van Oz die we kunnen verkennen.”
En eerlijk: de opties zijn eindeloos. Auteur Gregory Maguire heeft meerdere ‘Wicked Years’-boeken, Oz zelf telt nog 14 klassieke verhalen van L. Frank Baum, en fans staan sowieso klaar voor meer lore, meer drama en meer glitter.
Of Ariana Grande en Cynthia Erivo terugkeren? Officieel: geen idee. Onofficieel: Hollywood houdt nu eenmaal van herkenbare gezichten. Maar als het nieuwe project ergens anders in Oz speelt, kan Universal net zo goed voor een volledig nieuwe cast gaan.
‘Gossip Girl’-ster en ‘Gilmore Girl’-acteur spelen samen in nieuwe kerstfilm
Wat krijg je als je Leighton Meester en Jared Padalecki samen in een kerstfilm zet? We gaan er binnenkort achter komen. De twee zijn allebei gestrikt voor een Netflix-bewerking van het populaire boek ‘The Bodyguard’ van Katherine Center.
Het verhaal gaat over Hannah, een bekwame lijfwacht, en Jack, een beroemde actieheld. Omdat Jack niet wil dat zijn familie zich zorgen maakt over een stalker die hem lastigvalt, huurt hij Hannah in. Zij moet zich voor zijn familie voordoen als zijn vriendin, maar je begrijpt al wat er gaat gebeuren. Terwijl de twee hun neprelatie in stand proberen te houden tijdens de kerstdagen, beginnen er onverwacht vonken over te slaan en worden de gevoelens voor elkaar steeds echter.
De rol van Hannah wordt gespeeld door ‘Gossip Girl’-ster Leighton Meester en ‘Gilmore Girl’-ster Jared Padalecki kruipt in de huid van Jack.
Het is nog niet bekend wanneer de nog titelloze film uitkomt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth