Familie Meiland koopt nieuw pension

Karen Luiken-24 november 2022 om 07:27

De familie Meiland heeft weer een nieuw optrekje gekocht. Shownieuws bevestigt dat het gaat om een pension in het Nederlandse plaatsje Noordwijk.

Het pension is gelegen op loopafstand van het centrum van Noordwijk, maar ligt ook dicht bij de zee en boulevard. De familie heeft er bijna 1,5 miljoen euro voor betaald.

Het is nog niet bekend wat Martien en Erica met het pension gaan doen. Vermoed wordt dat de woning centraal zal staan in het onlangs aangekondigde nieuwe seizoen van ‘Chateau Meiland’.

'Superman' vanaf vandaag op HBO Max

Karen Luiken-19 september 2025 om 06:38

De succesfilm ‘Superman’ is een paar maanden na de bioscooprelease eindelijk beschikbaar voor iedereen. Nou ja, iedereen… We bedoelen iedereen met een HBO Max-abonnement. De streamingsdienst zet het pareltje vandaag online.

In de film krijgen we Clark Kent, voor het eerst gespeeld door David Corenswet, op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.

Eerder deze maand werd al duidelijk dat er ook een tweede ‘Superman’-film komt, en dat de opnames daarvan in april 2026 van start gaan. Het wordt volgens regisseur James Gunn een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel grotere dreiging.

De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.

Vanaf NU kan je naar 'Bootcamp' kijken op Streamz!

Chelsy Vanlerberghe-18 september 2025 om 13:07

De dagen worden korter, de regenbuien vaker. Een ideaal moment om je te nestelen in de zetel en een nieuwe reeks te bingen. Goed nieuws: het derde seizoen van 'Bootcamp' staat vanaf nu op Streamz.

In Bootcamp worden duo’s getest op hun fysieke en mentale kracht. Denk aan zand, zweet en véél teamwork. Van loodzware fysieke uitdagingen tot breinbrekende opdrachten: niets werd hen bespaard.

Jaël Ost maakt zich op voor haar derde seizoen als host van ‘Bootcamp’. Dit keer krijgt ze versterking van Kobe Peeters, die het programma als geen ander kent: hij won samen met zijn tweelingbroer Jarno de allereerste editie. Extra leuk detail: Kobe en Jaël leerden elkaar tijdens dat seizoen kennen, en vormen sindsdien een koppel.

Vanaf nu kan je seizoen 3 (en alle eerdere seizoenen) bingen op Streamz.

Ontdek meer