TAGMAG

Drake verliest twee miljoen met weddenschap

Karen Luiken-14 november 2022 om 07:22

Drake is in een avond 2 miljoen dollar (omgerekend ruim 1,9 miljoen euro) kwijtgeraakt. Volgens TMZ verloor hij het geld door verkeerd te wedden bij een MMA-gevecht.

Afgelopen zaterdag namen Israel Adesanya en Alex Pereira het tegen elkaar op tijdens een MMA-gevecht in New York. Drake had zijn geld ingezet op Adesanya en lange tijd leek het voor hem de goede kant op te gaan. Tot de vijfde ronde leek MMA-vechter de overhand te hebben, maar na een reeks flinke klappen van Pereira verloor Adesanya alsnog. En daarmee dus ook Drake. Hij was 2 miljoen dollar lichter.

Of de rapper wakker ligt van zijn verlies, is nog maar de vraag. Drake zet namelijk vaker torenhoge bedragen in bij weddenschappen. Onlangs won hij nog 1 miljoen dollar door wederom op Adesanya te gokken.

Olivia Rodrigo brengt speciaal album uit

Karen Luiken-09 september 2025 om 05:00

Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.

Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.

Lady Gaga pakt meeste prijzen bij VMA's

Karen Luiken-08 september 2025 om 13:11

Lady Gaga was al de grootste kanshebber tijdens de uitreiking van de MTV Video Music Awards, en nu blijkt ze ook de grootste winnaar. De zangeres mocht maar liefst vier prijzen in ontvangst nemen.

De belangrijkste prijs is die van beste artiest, een categorie waarin Lady Gaga het opnam tegen Bad Bunny, Beyoncé, Kendrick Lamar, Morgan Wallen, Taylor Swift en The Weeknd. De drie andere gewonnen prijzen van Lady Gaga zijn die voor beste samenwerking (met Bruno Mars), beste directie (voor haar hit ‘Abracadabra’) en beste art directie (ook voor ‘Abracadabra’). Ze was in het totaal twaalf keer genomineerd.

Twee andere grote winnaars waren ROSÉ en Bruno Mars, die met hun liedje ‘APT’ de award voor nummer van het jaar in ontvangst mochten nemen. Maar ook Ariana Grande en Sabrina Carpenter deden het niet slecht; zij wonnen ieder drie prijzen. Ariana voor video van het jaar, beste pop en beste longform video. En Sabrina voor bete popartiest, beste album en beste visuele effecten.

Ontdek meer