Big news uit de Vlaamse showbizz want een populair koppel uit ‘Big Brother’ is nu definitief uit elkaar. Dat werd zopas bevestigd via instagram.
Enkele weken geleden verwijderden Vera en Sercan alle foto’s van elkaar van hun sociale media. Natuurlijk ging de geruchtenmolen al snel aan de gang. De twee hielden de lippen stijf op mekaar, tot Sercan zopas een Q&A deed op zijn Stories. En daar werd het nieuw bevestigd: “Ja, ik ben uit elkaar. En nee, we komen niet meer samen.”
“Ik miste de kleine dingen binnen mijn relatie, en dat was onmogelijk op te lossen door de afstand tussen ons. Op het moment dat we eindelijk veel tijd samen konden spenderen, leek het alsof ik die persoon pas echt mocht leren kennen - en is me duidelijk geworden dat er helemaal geen match is.”
“Er is zeker iemand die haar kan bieden wat zij verlangt, maar dat zal ik nooit zijn. Net zoals zij ook niet de persoon zal zijn voor mij. We zijn veel te verschillend. Mindset is belangrijker dan looks.”
Check zijn volledige bericht hieronder:
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen