Camille geeft fans met biopic exclusief kijkje in haar leven

Karen Luiken-11 november 2022 om 11:44

Dat de carrière van Camille als een trein gaat, is nog zacht uitgedrukt. De zangeres boekt succes na succes en leeft haar ultieme droom. In ‘Ik Ben Camille’ vertelt ze haar verhaal. De biopic is vanaf 12 november te zien bij VTM.

In ‘Ik Ben Camille’ vertelt Camille open en eerlijk over haar leven als superster. “Van toen ik een klein meisje was op papa’s schoot tot wie ik nu geworden ben. Mijn plezier, mijn verdriet en mijn dromen”, aldus de zangeres.

Camille wordt gevolgd tijdens haar optredens, het maken van videoclips, fotoshoots en in haar privé-omgeving. “Mijn gevoel voor styling heb ik van mijn mama gekregen, maar mijn muzikaal talent totáál niet”, lacht Camille. “Ze kan echt geen enkele noot juist zingen. Dat heb ik volledig van mijn papa meegekregen.”

De biopic bestaat uit twee afleveringen, waarvan de eerste op zaterdag 12 november om 19.50 uur wordt uitgezonden bij VTM.

Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:53

Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.

Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.

Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”

Dua Lipa is rijkste bekende jonge Brit

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 11:34

Ze is pas 29 jaar, maar heeft nu al een vermogen van meer dan 147 miljoen dollar. En daarmee mag Dua Lipa zich volgens Heat World de rijkste bekende Brit onder de dertig jaar noemen.

Vorig jaar stond Dua op de tweede plek – Harry Styles had toen recht op de eerste, maar omdat hij inmiddels 31 jaar oud is, krijgt hij geen plekje meer op de lijst – en het vermogen van Dua werd toen op een kleine 120 miljoen euro geschat. Daar is nu bijna 30 miljoen bij gekomen, waarvan Dua een groot deel te danken heeft aan haar ‘Radical Optimisim’-tour.

Op de tweede plek van de lijst staat dit jaar Tom Holland met bijna 41 miljoen euro, gevolgd door Lewis Capaldi, Millie Bobby Brown en het ‘Love Island’-koppel Molly-Mae Hague en Tommy Fury.

Ontdek meer