Na de reünieconcerten van XINK in de AB in Brussel, heeft de nostalgische band nog meer leuker nieuws bekendgemaakt: ze droppen ook nieuwe muziek!
Deze ochtend kwamen Niels en Jonas Meukens hun gloednieuwe single voorstelen bij MNM en StuBru. De single komt er na het énorme succes van de ticketverkoop voor hun concerten in de AB.
"We waren aan het repeteren voor de AB-show en altijd als we ergens samen zijn, gebeurt er iets. Dat was nu ook het geval. We waren al snel aan nieuw materiaal bezig”, klonk het bij de broers.
Beluister 'Misschien' hieronder:
Dit is waarom je Ekonomika Kiesweek niet mag missen
Leuven maakt zich op voor drie dagen feest, want van 28 tot 30 april strijkt de Ekonomika Kiesweek neer op de Philipssite. En da’s niet zomaar een weekje feesten: dit is met 17.000 bezoekers het grootste studentenevenement van België. Gratis eten en drinken? Check. Artiesten op het podium? Check. Een poging om een wereldrecord te breken? Hell yes.
Met maar liefst 17.000 aanwezigen is de Kiesweek al jaren een vaste waarde op de studentenagenda. De organisatie ligt in handen van vijftien gemotiveerde economiestudenten, bijgestaan door zo’n 200 vrijwilligers. Dit jaar steken ze alles in een nieuw kleedje: een andere locatie, frisse concepten en een programma waar elke student iets aan heeft.
De 96ste editie pakt uit met een nieuwe locatie: de Philipssite in Leuven wordt drie dagen lang omgetoverd tot studentparadijs. Op maandag en dinsdag kan je overdag chillen in de festivalzone met foodtrucks, activiteiten en optredens van live artiesten. ’s Avonds gaat het dak eraf met een TD op maandag in STUK en een quiz met zotte prijzen op dinsdag.
Woensdag is er een aparte dag voor alle economiestudenten, met een paintball-arena, foodcourt en als hoogtepunt een wereldrecordpoging: de langste bierestafette ooit. Geen zorgen voor de BOB’s onder ons: er wordt non-alcoholisch bier gebruikt. En voor elke pint die passeert, gaat er 30 cent naar De Wissel, een organisatie die zich inzet voor kwetsbare jongeren en gezinnen.
Dries Callewaert, kandidaat-praeses van het nieuwe bestuur, noemt het “de spectaculairste editie ooit” en benadrukt dat het volledige event gratis is. “We zijn een groep durvers die vanaf dag één zijn ingevlogen. Een betere leerschool naast je studie bestaat niet.”
Zin in een paar dagen gratis fun, drank en muziek? Dan weet je waar je moet zijn. Check hier het volledige programma.
BTS-lid Jin heeft een solotour aangekondigd waarmee hij ook twee Europese steden bezoekt. België slaat hij helaas over, maar de zanger zal wel twee optredens geven bij onze noorderburen.
Kort na het aankondigen van zijn tweede soloalbum ‘Echo’ komt Jin nu met het nieuws dat hij komende zomer op wereldtournee gaat. Hij begint op 28 juni in Zuid-Korea en reist vervolgens in een paar weken tijd langs Japan, Californië, Texas, Florida en New Jersey. Op dinsdag 5 augustus arriveert hij in Europa en geeft hij twee concerten in Londen. Daarna vliegt hij door naar Amsterdam, waar hij op zaterdag 10 en zondag 11 augustus shows geeft in de Ziggo Dome.
De tour hoort bij het album ‘Echo’, dat op 16 mei wordt uitgebracht.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot