Zeven verschillende artiesten maken dit jaar kans om voor België naar het songfestival te gaan. Wie het uiteindelijk zal worden? Dat mag Vlaanderen beslissen.
Deze kandidaten willen voor België naar songfestival
VRT organiseert in het nieuwe jaar de preselecties ‘Eurosong 2023’, waarin zeven uiteenlopende artiesten hun poging wagen om voor ons land op het grote podium in Liverpool te staan, de plek waar komende editie het songfestival plaatsvindt. De kanshebbers zijn Ameerah, Chérine, gala dragot, Gustaph, Hunter Falls, Loredana en The Starlings. Elke artiest neemt deel met twee zelf gekozen nummers.
De liveshow waarbij de winnaar bekend wordt gemaakt, vindt plaats op 14 januari. Peter Van de Veire gaat de boel presenteren. "De Olympische Spelen van De Muziek. Dat is het Eurovisiesongfestival. Dat er zoveel jonge mensen willen meedoen aan de nationale kwalificaties, doet enorm veel deugd”, zegt hij. “Het is indrukwekkend om te zien hoe divers de artiesten zijn die songs hebben gemaakt voor ‘Eurosong 2023’. Met olympische goesting, vol talent én het besef dat dit nog altijd een zaak is van staatsbelang.”
Romcom-lovers, deze is voor jullie: 'Too Much' staat online
Wie fan is van Lena Dunham, heeft er vanaf nu nieuw kijkvoer bij. Netflix heeft ‘Too Much’ met het wereldwijde web gedeeld, een romantische komedieserie gemaakt door Lena Dunham en haar man Luis Felber.
‘Too Much’ gaat over de chaotische Jessica uit New York, wiens leven absoluut geen romcom is. Haar nieuwe start in Londen na een bittere scheiding wordt een groot drama als ze verliefd wordt op een intense muzikant.
De hoofdrollen worden gespeeld door Megan Stalter en Will Sharpe, maar er zijn ook rollen voor onder anderen Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora én Jessica Alba.
‘Too Much’ bestaat uit tien afleveringen, die allemaal in één keer op Netflix zijn gezet. Veel kijkplezier!
Disney deelt teaser met nieuwe beelden van heel veel titels
Nog nooit eerder vertoonde beelden van ‘Wonder Man’ en een eerste blik op het vijfde seizoen van ‘Only Murders in the Building’. Je ziet het allemaal in een teaser die Disney heeft gedeeld, met daarin beelden van heel veel verschillende titels.
In de clip komen allerlei langverwachte nieuwe originele series en terugkerende favorieten voorbij. Denk daarbij aan ‘Percy Jackson and the Olympians’, ‘A Thousand Blows’, ‘Only Murders in the Building’, ‘Wonder Man’, ‘Alien: Earth’, ‘Chad Powers’, ‘The Twisted Tale of Amanda Knox’, ‘All’s Fair’ en ‘ZOMBIES: 4: Dawn of the Vampires’.
Sommige titels maken deze zomer al hun entree op Disney+, voor andere moet je nog wat langer geduld hebben. Wel verschijnen ze allemaal dit jaar nog.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn