De Vlaamse YouTuber Acid gaat in december een maandje actief zijn op OnlyFans. En dat is 100% voor het goede doel. Zo schenkt hij alle opbrengsten aan stichtingen tegen teelbal- en prostaatkanker.

Als de populaire content creator tegen 31 december de 500k abonnees haalt op zijn Acid 2-account, dan gaat hij in januari een OnlyFans aanmaken waarbij hij iedere dag een sexy pic zal posten. Aan het einde van de maand zal hij de opbrengst schenken aan een organisatie die zicht inzet tegen teelbal- en prostaatkanker.
Wel maakt hij heel duidelijk dat hij nooit een frontale naaktfoto zal posten. Hij gaat eerder sexy teasende content maken, die eerst zal approved worden door zijn matties.
Check zijn video hier:
MrBeast pakt kinderarbeid in West-Afrika aan met ontbijtactie
MrBeast gaat voluit voor een nieuw doel: kinderarbeid in West-Afrika tegengaan. Zijn aanpak? Ontbijt.
YouTube-koning MrBeast, aka Jimmy Donaldson, steekt z’n miljoenen niet alleen in virale video’s, maar ook in serieuze projecten. Zijn nieuwste missie? Kinderen in West-Afrika van de cacaoplantages krijgen en terug naar school brengen.
“Als ze weten dat ze eten krijgen, komen ze naar school,” zegt hij. En dat blijkt te kloppen: op één school steeg de opkomst al met 10% in de eerste week.
Via zijn eigen Beast Philanthropy-kanaal laat hij al langer zien dat hij méér wil doen dan content maken. Denk aan operaties betalen, huizen bouwen en stranden opruimen. Maar nu focust hij zich op een structureel probleem: kinderarbeid in Ghana en Ivoorkust, waar volgens cijfers zo’n 1,5 miljoen kinderen werken in de cacaoproductie.
Donaldson zit volgens eigen zeggen al “duizenden uren” in dit project en wil er het komende jaar z’n volle aandacht aan geven. “Ik ben bang dat als iemand met mijn invloed dit niet kan oplossen, niemand het kan,” schreef hij op X.
De Jamies 2024 zitten erop en de beste Vlaamse online contentmakers van het jaar zijn bekend! Op de vijfde editie van de awardshow in Oostende gingen zowel grote namen als nieuwe talenten naar huis met een felbegeerde gouden duim.
Average Rob, Timon Verbeeck en Elodie Gabias sleepten awards in de wacht, maar ook opkomende makers zoals Louise Goedefroy en Kamielus wisten het publiek en de jury te overtuigen. De prijs voor beste video van het jaar ging naar ‘On Met La Patate’ van Omdat Het Kan & Average Rob – een track die de Vlaamse YouTube-scene op z’n kop zette.
Timon Verbeeck werd bekroond als Dé Jamie, oftewel de beste maker van 2024. De Short Jamie (beste short form content) ging naar Elodie Gabias, terwijl de Vlogging Jamie voor Stien Edlund was. Jietse Pauwaert kreeg de prijs voor beste comedy, en Twoosie werd gekroond als beste gamestreamer met de Kastiop Award.
Nieuw dit jaar was de Good Vibes Jamie, een award voor makers die écht een verschil maken. ‘Bewegen met Bart’, die gratis bewegingsadvies geeft via YouTube, won deze prijs. Daarnaast kaapte Four Real Pod de award voor beste video podcast weg, en was Burger House de grote winnaar in de reality-categorie.
In totaal werden er 18 awards uitgereikt, met stemmen van zowel het publiek als een vakjury.
De vakjury, een groep van online media-experten, selecteerde uit de meer dan 10.000 inzendingen de genomineerden per categorie waarop het publiek kon stemmen. Met maar liefst 28.000 stemmen en de input van de vakjury zijn dit de beste Vlaamse videomakers van 2024:
- Epic Jamie: award voor beste video van het jaar van 2024: Omdat Het Kan & Average Rob - On Met La Patate
- Good Vibes Jamie: award voor beste maker met maatschappelijke impact van 2024: Bewegen met Bart
- Vlogging Jamie: award voor beste vlogger van 2024: Stien Edlund
- Comedy Jamie: award voor beste maker van grappige video’s van 2024: Jietse Pauwaert
- Dé Jamie 2024: award voor beste maker van het jaar 2024 : Timon Verbeeck
- Explaining Jamie: award voor beste maker van explainers van 2024 in collaboration with the European Parliament : Survival Coppens
- Long Jamie: award voor beste maker van lange video’s van 2024: Soggy Cerealz
- Short Jamie: award voor beste maker van korte video’s van 2024 : Elodie Gabias
- Kastiop award: award voor beste gaming content van 2024: Twoosie
- Business Jamie: award voor beste online videoteam voor merken van 2024: Nws nws nws
- Fiction Jamie: award voor beste online fictie van 2024: Single Bells
- Reality Jamie: award voor beste online reality van 2024: Burger House
- Commercial Collab Jamie: award voor beste samenwerking tussen merk en online maker van 2024: Ender x Zalando
- Niche Jamie: award voor beste niche maker: Kamielus
- Music Jamie: award voor beste gebruik van muziek van 2024: Yung mavu
- Rising Jamie: Streamz award voor beste rising star van 2024: Louise Goedefroy
- Skilled Jamie: award voor de beste videoskills van 2024: Syroop
- Talking Jamie: award voor beste video podcast van 2024: Four Real Podcast
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/04 Asa Butterfield
- 04/04 Pommelien Thijs
- 07/04 Anne-Marie
- 07/04 Jani Kazaltzis
- 09/04 Kristen Stewart