Fashionista's en fans van Harry Styles zijn door het dolle heen, want de gloednieuwe Gucci-collectie van de zanger is zopas gedropt! Maar wie een item wil scoren, zal wel een serieuze duit in het zakje mogen doen…
‘HA HA HA’, de officiële naam van zijn collectie, is sinds 1 november verkrijgbaar en weerspiegelt de eclectische stijl van de voormalige One Direction-zanger. Denk aan grillige prints, veel vintage details en stukken met lyrics van Harry’s muziek.
Maar zijn fans kunnen helaas niet lachen met de hoge prijskaartjes van de items. Zo bijvoorbeeld een T-shirt van 570 euro met een roze beer en de woorden “I want more berries and that summer feeling”, uit het nummer ‘Watermelon Sugar’.
Voor een paar coole sokken reken je al snel 170 euro. En jawel hoor, dat is het goedkoopste item uit de ganse collectie. De duurste items dan? Een koffer en bomberjack van tussen de 5.800 en 6.100 euro.
Check zijn aankondiging hier:
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Margot Robbie
- 02/07 Ashley Tisdale
- 04/07 Post Malone