Na Winnie the Pooh is er nu nog een jeugdheld waar een horrorversie van komt. De makers van de film ‘Winnie the Pooh: Blood and Honey’ werken aan een bloederig project over Peter Pan. Dat meldt The Hollywood Reporter.
Makers horror over Winnie the Pooh nu ook bezig met Peter Pan
Een paar maanden geleden kwam het nieuws naar buiten dat regisseur Rhys Frake-Waterfield met een horror over Winnie the Pooh en Knorretje zou komen. In de film zijn de twee beste vrienden uit op wraak op hun oude vriend Christopher Robin. Hij heeft hen ooit in de steek gelaten en daar moet hij jaren later voor boeten. Winnie en Knorretje keren zich tegen de mensheid en deinzen nergens voor terug om Christopher te vermoorden. Maar om dat doel te bereiken, laten ze een spoor van lichamen achter.
Blijkbaar heeft alle aandacht die film in de media krijgt de regisseur op ideeën gebracht. Hij is nu namelijk ook bezig met een horrorversie van Peter Pan. Dat project draagt de naam ‘Peter Pan: Neverland Nightmare’. Meer details zijn er helaas nog niet.
‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.
Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.
Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.
De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.
Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.
Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’
De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.
- Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
- De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.
De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.
Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Britney Spears
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar