Netflix trekt stekker uit ‘Fate: The Winx Saga’

Dieter Blarinckx-01 november 2022 om 19:32

Triest nieuws voor de fans van de Netflix-serie ‘Fate: The Winx Saga’, want er werd zopas bekendgemaakt dat er geen nieuwe afleveringen meer gemaakt zullen worden. Netflix heeft de show gecanceld.

Hoewel seizoen twee eindigde met een serieuze cliffhanger (no spoilers!) zullen we nooit weten hoe het verdergaat. Netflix heeft namelijk bekendgemaakt dat de serie officieel gecanceld is. Dat jammere nieuws werd gedeeld door de showrunner van ‘Fate: The Winx Saga’, Brian Young.

“Dit is geen fijn nieuws om te brengen, maar Netflix heeft besloten niet verder te gaan met Fate seizoen 3. Dit is vooral zwaar omdat ik weet hoeveel mensen van de serie hielden. Het waren fantastische jaren en ik hoop jullie allemaal snel terug te zien.”

Op sociale media reageren fans natuurlijk massaal en geshockeerd...

Trailer van laatste seizoen 'The Summer I Turned Pretty' verschenen

Karen Luiken-13 juni 2025 om 10:58

We hadden er wat geduld voor nodig, maar Prime Video heeft nu dan eindelijk de langverwachte trailer voor het derde en tevens laatste seizoen van ‘The Summer I Turned Pretty’ gelost.

De reeks gaat om een driehoeksverhouding tussen een meisje en twee broers, de complexe band tussen moeders en hun kinderen en de kracht van vrouwelijke vriendschap. Het vertelt een coming-of-age verhaal over eerste liefde, eerste liefdesverdriet en die ene onvergetelijke zomer.

In het nieuwe seizoen zit het derde jaar van Belly’s studie erop, en ze kijkt uit naar een nieuwe zomer in Cousins met haar grote liefde Jeremiah. Alles lijkt in kannen en kruiken, totdat onverwachte gebeurtenissen haar eerste liefde, Conrad, weer in haar leven brengen. Terwijl ze op de drempel van volwassenheid staat, moet Belly een keuze maken: wie van de twee broers heeft echt haar hart? Eén ding is zeker: deze zomer verandert alles.

Het derde seizoen gaat op woensdag 16 juli in première. Er komen in het totaal elf afleveringen.

Bekijk hier de trailer van 'Chasing Beauty: als perfectie mislukt'

Chelsy Vanlerberghe-12 juni 2025 om 14:17

Botox, fillers, een ‘kleine’ ingreep hier of daar… Esthetische chirurgie is tegenwoordig makkelijker dan ooit, maar wat als het helemaal misloopt? De nieuwe docureeks ‘Chasing Beauty: als perfectie mislukt’ toont precies dat. Vanaf 19 juni zie je op Streamz hoe schoonheidsidealen soms omslaan in pure horror. Check de trailer hieronder!

In dit derde seizoen volgen we zes mensen, waaronder Shirley Cramer uit 'Ex On The Beach' en Fabrizio Tzinaridis uit 'Tempation Island', bij wie een cosmetische ingreep compleet fout ging. Wat begon met goede bedoelingen eindigde voor hen in fysieke littekens, mentale struggles en een hele hoop spijt. Geen oppervlakkige glam talk, maar eerlijke, keiharde getuigenissen over hoe schoonheidsdruk soms letterlijk pijn doet.

Je krijgt ook input van een plastisch chirurg en een psychiater, die uitleggen waarom zoveel mensen zich toch blijven wagen aan risicovolle operaties, zelfs na een mislukking.

‘Chasing Beauty: als perfectie mislukt’ staat vanaf 19 juni exclusief op Streamz. De vorige seizoenen? Ook daar te checken.

Ontdek meer