Rebootserie over 'Friday the 13th' in de maak

Karen Luiken-01 november 2022 om 06:14

Mis jij Halloween nu al? Dan hebben we nieuws waarmee we je zonder twijfel op kunnen fleuren. Variety meldt dat er een rebootserie over ‘Friday the 13th’ in de maak is.

Het gaat om een prequel die via de streamingsdienst Peacock wordt uitgezonden. Het project draagt momenteel de naam ‘Crystal Lake’. Details over de plot worden nog geheimgehouden, maar het wordt naar het schijnt een ‘uitgebreide prequel’.

De show wordt geschreven door Bryan Fuller, die ook showrunner en uitvoerend producent is. Victor Miller, die de originele film schreef, is ook bij de serie betrokken.

“Friday the 13th is een van de meest iconische horrorfranchises in de filmgeschiedenis en we wilden dit verhaal graag opnieuw bekijken”, zegt Susan Rovner van NBCUniversal Televison and Streaming. “We kunnen niet wachten om samen met onze geweldige partners aan de slag te gaan.”

It's a wrap: opnames 'Euphoria 3' afgerond

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:50

Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.

“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”

De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.

Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.

Netflix deelt trailer van kerstserie 'Man vs. Baby'

Karen Luiken-15 november 2025 om 12:22

Aftellen naar kerst wordt nóg leuker. Met dank aan Netflix, die op 11 december de serie ‘Man vs. Baby’ beschikbaar maakt voor abonnees. De officiële trailer van die reeks is nu verschenen.

De serie is een vervolg op ‘Man vs. Bee’, waarbij het hoofdpersonage Trevor Bingley in een chaotische ramp terechtkwam toen hij als huisoppasser te maken kreeg met een irritante bij. In ‘Man vs. Bee’ krijgt hij niet te maken met een bij, maar met een baby.

Trevor is inmiddels conciërge op een school en krijgt het verleidelijke aanbod om tijdens de kerstdagen op een luxe penthouse in Londen te passen. Maar op de laatste dag van het schooljaar krijgt de conciërge er onverwachts een kleine metgezel bij. Zal Trevor, met een penthouse om te beschermen en een baby om te boeren, de rustige kerst kunnen beleven waar hij op hoopt, of zullen de festiviteiten in chaos ontaarden?

De hoofdrol wordt gespeeld door Rowan Atkinson, die je ook wel kunt kennen als Mr. Bean. De serie bestaat uit vier afleveringen die elk 30 minuten duren.

Ontdek meer