Tweede 'Avatar'-film duurt langer dan drie uur

Dieter Blarinckx-31 oktober 2022 om 14:25

Goed nieuws voor de fans van de 'Avatar'-filmfranchise, want Disney en regisseur James Cameron hebben aangekondigd dat de nieuwe, tweede film lang zal duren. En ze bedoelen dan ook héél lang.

Hoewel de eerste film uit 2009 ook al lang duurde (zo'n 2u40), zal het vervolg nóg langer duren. Online werd immers bekendgemaakt dat 'Avatar: The Way of Water' maar liefst 3u10 zal duren!

Het langverwachte vervolg op de succesvolle film uit 2009 zal vanaf 14 december te zien zijn in de bioscoop.

Zo'n 14 jaar na de gebeurtenissen uit het eerste deel is er een hoop veranderd voor Jake en Neytiri, die ondertussen hun plekje hebben gevonden in het regenwoud van Pandora dat ze thuis kunnen noemen. De twee hebben samen drie Na'vi kinderen en een geadopteerd vierde mensenkind genaamd Spider. Jake en Neytiri doen er alles aan om dit gezin bij elkaar te houden, maar wanneer ze opnieuw bedreigd worden door RDA-mijnwerkers zijn ze gedwongen hun thuis te verlaten. Zo komen ze terecht in een geheel andere omgeving bij een rif, waar de Metkayina clan woont. Deze omgeving komt echter niet zonder gevaar, zeker niet wanneer blijkt dat het gezin van Jake en Neytiri zich bevindt in een cultuur die ze niet kennen.

Check hieronder de trailer:

Nieuwe beelden 'Lilo & Stitch' laten je snakken naar meer

Karen Luiken-10 mei 2025 om 12:46

Met nog een kleine twee weken te gaan voor de nieuwe live action-bewerking van ‘Lilo & Stitch’ in de bioscoop verschijnt, heeft Disney haar fans verrast met een nieuwe video. Niet eens een minuut aan kijkplezier, maar toch precies voldoende om je te laten snakken naar meer.

De live action-bewerking is gebaseerd op de originele ‘Lilo & Stitch’-film uit 2002. Het verhaal gaat over het eenzame Hawaïaanse meisje Lilo en Stitch, een voortvluchtige alien die haar helpt met het herstellen van haar gebroken familiebanden.

De hoofdrollen in de film zijn weggelegd voor Maia Kealoha, Sydney Elizabeth Agudong, Billy Magnussen, Tia Carrere, Hannah Waddingham, Chris Sanders, Courtney B. Vance en Zach Galifianakis.

‘Lilo & Stitch’ is vanaf 21 mei te zien in de Belgische zalen.

Op deze dag komt nieuwe 'Godzilla'-film uit

Karen Luiken-10 mei 2025 om 07:48

Ge-wel-dig nieuws over het nieuwste ‘Godzilla’-project. Filmstudio Warner Bros. heeft bekendgemaakt dat de productie van de nieuwste film ‘Godzilla x Kong: Supernova’ van start is gegaan en laat ook meteen weten op welke datum we die kunnen verwachten.

‘Godzilla x Kong: Supernova’ is het vervolg op ‘Godzilla x Kong: The New Empire’ uit 2024 en wordt alweer de zesde film in deze franchise. Hoewel er nog niet veel bekend is over het plot van de nieuwe film, werd onlangs wel al duidelijk dat er rollen zijn weggelegd voor de acteurs Dan Stevens en Sam Neill. De productie is van start gegaan.

En wanneer kunnen we het geheel in de bioscoop zien? Ook dat weten we inmiddels: 26 maart 2027. Nog even geduld dus!

Ontdek meer