Hanne neemt pauze, Diede gaat haar vervangen

Dieter Blarinckx-31 oktober 2022 om 14:19

Hanne Verbruggen, het roodharige K3-tje, verwacht in december haar eerste kindje. Tot nu toe heeft ze nog alle optredens van K3 kunnen doen, maar nu is het tijd voor verplichte rust. En Studio 100 heeft al een oplossing!

Via sociale media maakten Hanne en Studio 100 bekend dat ze niet langer te zien zal zijn in de opkomende optredens van K3. Op doktersadvies moet ze nu rusten voor de komst van haar eerste kindje. Maar de geplande optredens gaan wél door.

Studio 100 heeft namelijk daar bovenop bekendgemaakt dat niemand minder dan Diede, ex-'K2 zoekt K3'-kandidate, even het plaatsje van Hanne zal innemen:

"Niemand minder dan Diede van den Heuvel neemt deze rol voor haar rekening. Een voordehandliggende keuze want Diede deed ook mee aan K2 zoekt K3 en haalde de finale. Tijdens de uitzendingen in België en Nederland sloot het publiek haar al in de armen. Diede heeft de afgelopen weken al druk gerepeteerd voor de theatershow “Kom erbij”, die dus gewoon doorgaat", klinkt het op instagram.

Bekijk de hele aankondiging van Hanne én Studio 100 hier:

Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:53

Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.

Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.

Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”

Dua Lipa is rijkste bekende jonge Brit

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 11:34

Ze is pas 29 jaar, maar heeft nu al een vermogen van meer dan 147 miljoen dollar. En daarmee mag Dua Lipa zich volgens Heat World de rijkste bekende Brit onder de dertig jaar noemen.

Vorig jaar stond Dua op de tweede plek – Harry Styles had toen recht op de eerste, maar omdat hij inmiddels 31 jaar oud is, krijgt hij geen plekje meer op de lijst – en het vermogen van Dua werd toen op een kleine 120 miljoen euro geschat. Daar is nu bijna 30 miljoen bij gekomen, waarvan Dua een groot deel te danken heeft aan haar ‘Radical Optimisim’-tour.

Op de tweede plek van de lijst staat dit jaar Tom Holland met bijna 41 miljoen euro, gevolgd door Lewis Capaldi, Millie Bobby Brown en het ‘Love Island’-koppel Molly-Mae Hague en Tommy Fury.

Ontdek meer