De Vlaamse zender Play4 heeft de eersten beelden gedeeld van de nieuwe kandidaten die te zien zullen zijn in het gloednieuwe seizoen van ‘The Sky is the Limit’.
Zien: dit zijn de nieuwe gezichten van ‘The Sky is the Limit’
Het populaire programma werpt een exclusieve blik op de levens van succesvolle landgenoten voor wie de bomen tot in de hemel groeien - en soms zelfs hoger.
Ze zijn ondertussen al toe aan het zesde seizoen, maar kunnen nog steeds rekenen op enkele vaste waardes:
“The Sky Is The Limit is terug! Peter Boeckx klopt deze keer aan bij enkele oude bekenden, maar er passeren ook een heleboel nieuwe gezichten de revue”, klinkt het bij hun officiële aankondiging.
Hier kan je alle gezichten leren kennen.
Deze bekende gezichten trotseren de kou in ‘De Expeditie: Patagonië’
Nieuwe locatie, nieuwe uitdaging. Na het ijskoude Groenland en hete Namibië trekken acht bekende gezichten nu naar het gure Patagonië voor een nieuw seizoen van ‘De Expeditie’.
DJ en radiopresentatrice Amber Broos, stand-upcomedian Amelie Albrecht, gevangenisdirecteur An Janssens, presentatrice An Lemmens, tv-maker en dj Hakim Chatar, multitalent Jelle Cleymans, zanger Mathieu Terryn en programmamaker Pedro Elias. Stuk voor stuk duiken ze met een rugzak van 25,5 kilo de onvoorspelbare natuur in, waar wind, regen én sneeuw elkaar moeiteloos afwisselen.
Onder begeleiding van expeditieleider Henk-Jan Geel en survivalexpert Koen De Leeuw is het doel simpel: samen de eindstreep halen. Al blijkt dat in Patagonië allesbehalve vanzelfsprekend.
Wanneer ‘De Expeditie: Patagonië’ van start gaat op Play4 en GoPlay? Die datum volgt nog. Maar dat het pittig wordt, staat nu al vast.
‘Campus Cup’ keert terug voor een nieuw seizoen. Vanaf maandag 19 mei is het programma te zien op VRT Canvas.
In ‘Campus Cup’ ontvangt presentator Otto-Jan Ham voor elke aflevering twee teams van vier studenten die strijden voor de felbegeerde Campus Cup. Na zes weken met zeventien afleveringen, vier kwartfinales, twee halve finales en een finale is er slechts plek voor één winnaar. Wordt het een universiteit of een hogeschool, en wie treden in de voetsporen van de studenten Rechten van de KU Leuven, die vorig jaar de winst mee naar huis namen? Dat wordt bekend in de allerlaatste aflevering op donderdag 26 juni.
Aan dit seizoen doen 21 teams van universiteiten mee en 13 van hogescholen. De beste 8 gaan door naar de kwartfinales. In de eerste aflevering is het de beurt aan Biologie UGENT, Rechten UGENT, Journalistiek VUB, Film, Tv en Video LUCA, Lager Onderwijs ODISEE, Nautische Wetenschappen AMA, Chemie UA en Geschiedenis KUL.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/05 Rachel Zegler
- 05/05 Adele
- 06/05 Ruth Beeckmans
- 07/05 MrBeast
- 08/05 Julie Vermeire