Martin Garrix is wederom gekroond tot beste dj van de wereld. De Nederlandse artiest heeft de toppositie bereikt in de DJ Mag Top 100. “Crazy”, zegt hij in een reactie.
Het is al de vierde keer dat Martin Garrix de eerste plek in de lijst van het Britse tijdschrift DJ Mag bereikt. In 2016, 2017 en 2018 werd hij ook al uitgeroepen tot de meest populaire dj ter wereld. In 2019 ging die eer naar Dimitri Vegas & Like Mike en de afgelopen twee jaar was het de beurt aan David Guetta.
De tweede plek dit jaar is voor David Guetta en de derde voor Dimitri Vegas & Like Mike. De top 5 wordt aangevuld door Alok en Armin van Buuren.
Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film
Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.
Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.
De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.
De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.
‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.
Ariana Grande wordt besprongen door fan op ‘Wicked’-première
Tijdens de ‘Wicked: For Good’-première in Singapore ging het even volledig fout. Terwijl Ariana Grande rustig aan het poseren was met co-sterren Cynthia Erivo en Michelle Yeoh, sprong een man plots over een hek en stormde recht op haar af.
De man, Johnson Wen, online bekend als Pyjama Man, sloeg zijn arm rond Ariana en begon wild te springen. Ariana zag duidelijk niet wat er gebeurde en schrok enorm. Co-star Cynthia Erivo aarzelde geen seconde: ze stapte ertussen, duwde de man weg en probeerde Ariana los te krijgen.
Ariana was nadien zichtbaar aangedaan en moest even tot rust komen terwijl haar cast haar troostte.
Wen postte later zélf een video van de chaos op Instagram, wat fans meteen massaal reportten. Hij kreeg ondertussen een aanklacht voor publieke overlast. Het is niet zijn eerste stunt: hij crashte eerder al optredens van Katy Perry en The Weeknd, en ook sportevents.
Online nemen Ariana’s fans het stevig voor haar op. Ze wijzen erop dat ze in het verleden al genoeg traumatische momenten meemaakte, zoals de aanslag in Manchester in 2017.
Cynthia Erivo wordt intussen overal geprezen als de onverwachte held van de avond. The Wicked Witch who protects.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo