Rita Ora en haar man hosten MTV EMA's

Karen Luiken-27 oktober 2022 om 06:08

De MTV EMA’s worden dit jaar gepresenteerd door Rita Ora en haar man Taika Waititi. Dat laat MTV weten, die de awards op zondag 13 november live uitreikt vanuit het Duitse Düsseldorf.

“We zijn verheugd om de MTV EMA’s van dit jaar te mogen hosten en de beste muzikanten en optredens ter wereld te eren”, zeggen Rita en Taika in een reactie. “We kijken ernaar uit om de avond te delen met al deze getalenteerde artiesten.”

Rita voegt daar nog aan toe dat ze het extra bijzonder vindt dat ze deze job samen met haar man mag doen. “Het podium delen met Taika maakt het nog specialer. Leuke verrassingen, fantastische mode, comedy en vooral geweldige muziek: we hebben het dit jaar allemaal op de EMA’s. We kunnen niet wachten tot het publiek deze momenten met ons deelt.”

Voor Rita is het niet de eerste keer dat ze de EMA’s host; in 2017 deed ze dat ook al. Toen werd ze verschillende keren genomineerd en ging ze ervandoor met de ‘Power of Music Award’.

Viktor Verhulst verloofd met Sarah Puttemans

Karen Luiken-23 november 2025 om 12:17

Viktor Verhulst en Sarah Puttemans weten het zeker: ze willen de rest van hun leven bij elkaar blijven. En je weet wat Queen B daarover zegt: if you like it, then you should’ve put a ring on it. Precies wat de tortelduifjes nu hebben gedaan. Ze zijn verloofd!

Het koppel maakt het nieuws bekend via een post op Instagram. “YES! Tot he start of our forever”, schrijft Sarah bij een tweetal foto’s. Daar is ze samen met Viktor en hun hondje op te zien terwijl Sarah haar kersverse glimmende verlovingsring showt.

Viktor en Sarah zijn al een aantal jaar samen. Ze bevestigden in 2021 een relatie te hebben, maar speculaties over hun romance gingen al eerder rond. Vóór Sarah was Viktor een tijdje samen met K3-zangeres Marthe.

Eerste beelden voor nieuwe 'Hunger Games'-film

Karen Luiken-23 november 2025 om 11:50

We krijgen eindelijk een goede glimp te zien van de indrukwekkende cast van de langverwachte film 'The Hunger Games: Sunrise on the Reaping'. In een officiële en veelbelovende teaser zien we verschillende gezichten voorbij komen.

In ‘The Hunger Games: Sunrise on the Reaping’ keert de kijker terug naar de wereld van Panem, 24 jaar vóór de gebeurtenissen uit de originele ‘The Hunger Games’-film. Het verhaal begint bij de ochtend van de 50ste Hunger Games, een editie die ook wel bekendstaat als de Second Quarter Quell, waarbij niet de gebruikelijke twee tributen worden afgevaardigd, maar vier.

De cast bestaat uit Joseph Zada, die in de huid kruipt van het hoofdpersonage Haymitch, en Iris Apatow, Edvin Ryding, Glenn Close, Kieran Culkin, Elle Fanning, Ralph Fiennes, Kelvin Harrison Jr., Maya Hawke, Jesse Plemons, Billy Porter, Lili Taylor, Joseph Zada, Whitney Peak, Mckenna Grace en Ben Wang.

Het wachten op de film gaat helaas nog even duren. Het eindresultaat mogen we op 20 november 2026 op het grote scherm verwachten.

Ontdek meer