Zien: Marvel dropt trailer 'The Guardians of the Galaxy Holiday Special'

Dieter Blarinckx-26 oktober 2022 om 09:46

Marvel Studios trakteert ons deze week op heel wat nieuwtjes! Na de trailer van ‘Ant-Man and the Wasp: Quantumania’, dropten ze nu ook de eerste beelden ‘The Guardians of the Galaxy Holiday Special’.

In deze nieuwe special, die trouwens meteen volgt op ‘Thor: Love and Thunder’, gaan we naar de Aarde waar door de Guardians de Aardse kerst gevierd gaat worden, onder meer door Kevin Bacon cadeau te doen aan Star-Lord.

De bekende koppen zoals Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Bradley Cooper, Vin Diesel, Michael Rooker en nieuwkomer Kevin Bacon zullen te zien (of te horen) zijn in de kerstspecial.

'The Guardians of the Galaxy Holiday Special' zal vanaf 25 november te streamen zijn via Disney+.

Check ‘m hieronder:

Deze films en series verschijnen in juni op Netflix

Karen Luiken-23 mei 2025 om 11:16

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In juni kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • Barracuda Queens (seizoen 2) – 5 juni
  • Ginny & Georgia (seizoen 3) – 5 juni
  • FUBAR (seizoen 2) – 12 juni
  • Too Hot To Handle: Spain – 13 juni
  • Kaulitz & Kaulitz (seizoen 2) – 17 juni
  • YOLANTHE – 18 juni
  • America’s Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders (seizoen 2) – 18 juni
  • Somebody Feed Phil (seizoen 8) – 18 juni
  • Squid Game (seizoen 3) – 27 juni

Films

  • Tyler Perry’s Straw – 6 juni
  • Our Times – 11 juni

Comedy special

  • Justin Willman: Magic Lover – 17 juni

Documentaires

  • Trainwreck: The Astroworld Tragedy – 10 juni
  • Cocaine Air: Smugglers at 30.000 ft. – 11 juni
  • Titan: The OceanGate Disaster – 11 juni

Live events

  • Netflix Tudum 2025 – 1 juni

Kids & familie

  • The Fairly OddParents: A New Wish (seizoen 2) – 12 juni
  • KPop Demon Hunters – 20 juni

Taylor Swift moet toch niet getuigen in zaak Lively-Baldoni

Chelsy Vanlerberghe-23 mei 2025 om 11:02

Taylor Swift hoeft niet te getuigen in de rechtszaak tussen 'It Ends With Us'-co-sterren Blake Lively en Justin Baldoni. De advocaten van Baldoni hebben hun poging om de popster te dagvaarden stopgezet, en daarmee verdwijnt Swift uit het juridisch circus.

De zaak zelf is nog lang niet voorbij. Blake Lively beschuldigt Baldoni van seksuele intimidatie op de set én van reputatieschade tijdens de promotie van de film. Hij slaat terug met een aanklacht wegens laster en afpersing. Middenin die battle werd Swift plots betrokken, zogezegd omdat haar vriendschap met Lively invloed zou hebben gehad op creatieve beslissingen rond de film. Volgens Baldoni’s team zou Swift zelfs aanwezig geweest zijn bij scriptmeetings.

Maar Swift had geen zin om meegesleurd te worden in de drama. Haar team noemde het dagvaarden van haar advocaten een poging tot “tabloid clickbait”. Ze had nul betrokkenheid bij de productie, was niet op set, niet bij beslissingen en zag de film pas weken na de release. Haar enige bijdrage? Het nummer ‘My Tears Ricochet’ dat in de soundtrack zit, net zoals songs van 19 andere artiesten.

Blake Lively’s woordvoerder noemde het “onterecht” dat Swift er überhaupt werd bijgesleurd. “Ze proberen Taylor sinds dag één centraal te zetten in deze zaak, maar in de rechtbank kunnen ze dat niet hard maken.”

De rechtszaak tussen Lively en Baldoni gaat verder in maart 2026, maar zonder Taylor Swift in het midden van de storm. En laten we eerlijk zijn: ze heeft wel wat beters te doen. Zoals rep tv releasen bijvoorbeeld.

Ontdek meer