Daniel Radcliffe werd op jonge leeftijd wereldberoemd door ‘Harry Potter’, maar als hij later zelf kinderen krijgt, hoopt hij niet dat ze hetzelfde pad zullen bewandelen als hij. Dat vertelt de acteur in een gesprek met Newsweek.
Tien jaar. Dat is hoe oud Daniel was toen hij in ‘Harry Potter’ ging spelen. En hoewel hij jonge acteurs niet zou aanraden om hetzelfde te doen, heeft zijn bijzondere jeugd ook veel voordelen gehad. “Als ik ooit kinderen krijg, wil ik dat ze de filmset leren kennen”, aldus Daniel. “Het zou een droom zijn als ze zich in die wereld willen bevinden, als ze deel uit willen maken van de crew bijvoorbeeld.”
Maar of ze net als hem moeten gaan acteren? Dat dan weer niet. “We deden waar we van genoten, maar toch: ik zou niet willen dat mijn kind zo beroemd zou worden.”

De groep Jonas Brothers bestaat twintig jaar en om dat te vieren hebben de drie broers twee cadeaus voor hun fans. Het eerste presentje: een gloednieuwe single die vrijdag is verschenen. Het tweede: Nick, Jonas en Kevin starten komende zomer een nieuwe tour.
Laten we beginnen met de single. Die heet ‘Love Me To Heaven’ en is sinds gisteren overal te beluisteren. Maar dan de tour. Want die gaan de broers groots aanpakken. Hoewel specifieke details nog ontbreken, heeft het trio al wel verklapt dat ze op 10 augustus in New Jersey starten, de plek waar ze zijn opgegroeid. Meer informatie maken ze later bekend.
“We zijn ongelooflijk dankbaar voor deze twintig jaar. We begonnen ooit in een verlaten trailer met onze vader die ons in het busje rondreed. Het waren toen gewoon wij drieën die onze droom najaagden”, aldus Joe Jonas in ‘Good Morning America’. “Het voelt zo ongelooflijk. We hebben duidelijk de tijd van ons leven. Het is geweldig dat we deze rit mogen voortzetten.”

Krijgen we binnenkort een gezamenlijk nummer van SZA en Taylor Swift? Het zou zomaar eens kunnen. SZA hoopt vurig op een samenwerking en het schijnt dat Taylor daar ook wel voor open zou staan.
“Ik wil graag met haar schrijven en dingen maken”, zei SZA in ‘The Jennifer Hudson Show’. “Ik hou van hoe zij verhalen vertelt.”
Blijkbaar hebben de twee zangeressen er al een gesprek over gevoerd, want volgens SZA staat Taylor ‘er open voor’. “Ik vind haar geweldig”, vervolgt ze. “Ze is echt een baas!”
Mochten de plannen er inderdaad komen, dan is het zeker niet de eerste keer dat SZA de handen ineen slaat met een andere superster. Eerder werkte ze al samen met namen als Kendrick Lamar, Justin Timberlake, Doja Cat en Travis Scott.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 22/03 Tyler Oakley
- 22/03 Netsky
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Monica Geuze
- 27/03 Mariah Carey