Zien: mooiste onderwaterrestaurant ter wereld

Dieter Blarinckx-23 oktober 2022 om 07:35

Wie eens op vakantie is in Noorwegen, moet zeker eens een plekje bij het restaurant Under proberen bemachtigen. Het is namelijk ’s werelds mooiste onderwaterrestaurant! En wij hebben enkele coole beelden voor je klaarstaan.

Het populaire en prachtige restaurant Under is gelegen in Lindesnes, een gemeente in het zuiden van Noorwegen. Typerend is de industriële blok beton die half in de zee ligt. Het restaurant is zo’n 34 meter lang en gaat wel tot zo’n 5 meter diep de zee in. De enorme glazen wand in het restaurant biedt een uitzicht op de zeebodem, met ieder seizoen weer andere omstandigheden.

Het restaurant kan rekenen op chefkok Head Chef Nicolai Ellitsgaard die op z’n puurst en duurzaam bereidt. Seafood en verse vis krijg je op minimalistische en artistieke wijze voorgeschoteld. Je kunt hier terecht voor een menu van 18 kleine gangen, waarvoor je omgerekend 220 euro betaalt.

Check hieronder enkele coole beelden:

Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen

Chelsy Vanlerberghe-20 november 2025 om 16:45

Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.

Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.

Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.

Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.

TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.

Volgende week 3 dagen lang grote staking

Karen Luiken-20 november 2025 om 14:26

Alsof er in de afgelopen maanden nog niet genoeg gestaakt is, komt er volgende week wéér een staking. Drie dagen lang maar liefst, van maandag 24 tot en met woensdag 26 november. Dit is alles wat je moet weten.

Er wordt gestaakt tegen de hervormingsplannen van de federale regering. De staking duurt drie dagen, maar eigenlijk begint-ie zondagavond al. Vanaf 22.00 uur rijden er namelijk veel minder treinen door Vlaanderen en Brussel, en dat duurt tot woensdagavond laat. Naast treinen rijden er ook veel minder bussen en trams door heel Vlaanderen. Er wordt gewerkt aan een alternatieve dienstregeling.

Op dinsdag 25 november staken de openbare diensten in België. De onderwijsvakbonden zullen op in ieder geval één van de drie dagen staken, maar het is nog niet bekend hoe dat er in de praktijk uit gaat zien.

Op de derde en laatste dag is er een nationale stakingsdag door heel België, wat onder andere gevolgen zal hebben voor het luchtverkeer. Op de luchthaven van Zaventem en Brussels Airport vertrekken bijvoorbeeld de hele dag geen passagiersvluchten. Verder zal er ook gestaakt worden in de privésector, maar welke gevolgen dat zal geven, is nog niet duidelijk.

Ontdek meer