Nieuw album Taylor Swift breekt meerdere records

Karen Luiken-23 oktober 2022 om 07:16

Het nieuwe album van Taylor Swift valt duidelijk in de smaak. ‘Midnights’, zoals de plaat heet die de zangeres afgelopen vrijdag lanceerde, heeft op verschillende muziekstreamingsdiensten voor records gezorgd.

Zowel op Spotify als op Apple Music en Amazon heeft ‘Midnights’ het record gebroken voor het meeste aantal streams in een dag na de release. Om hoeveel streams het precies gaat, is niet helemaal duidelijk. Wel weten we dat de vorige recordhouder op Spotify Bad Bunny was met 183 miljoen streams voor de plaat ‘Un Verano Sin Ti’.

“Waar heb ik dit geluk aan verdiend?” schrijft Taylor in een reactie op het nieuws. “Hoe kan het dat jullie zulke geweldige dingen voor mij doen? Wat is er gebeurd?!”

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Bebe Rexha deelt openhartig verhaal over miskraam na bodyshaming op Met Gala

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 09:38

Bebe Rexha was maandagavond een van de vele sterren op de rode loper van het Met Gala. Ze verscheen in een glamoureuze zwarte outfit, maar ondanks haar stijlvolle verschijning kreeg ze het zwaar te verduren van online bodyshamers. Op X deelde ze daarop een eerlijke, pijnlijke boodschap.

“Ik ben zo moe van mensen die commentaar geven op mijn gewicht,” schreef ze. “Ik heb PCOS en worstel met onvruchtbaarheid. Ik werd zwanger, maar het liep niet goed af en ik heb die pijn in stilte gedragen.” De post werd later verwijderd, maar ging razendsnel rond op sociale media.

Polycysteus Ovariumsyndroom (PCOS) is een hormonale aandoening die de werking van de eierstokken beïnvloedt en vruchtbaarheidsproblemen kan veroorzaken. Dat Rexha hiermee kampt, was al langer bekend, maar dit is de eerste keer dat ze vertelt over een miskraam. “Ik was niemand die waarheid verschuldigd, maar misschien denk je nu twee keer na voor je iets zegt over iemands lichaam", voegde ze eraan toe. Ze sloot af met: “Ik ga nu genieten van mijn dag… Fijne dag allemaal, love you.”

Ontdek meer