Sam Smith komt met tour naar Antwerpen

Karen Luiken-22 oktober 2022 om 06:46

Sam Smith gaat weer op tournee. De zanger heeft aangekondigd in april en mei verschillende Europese steden te bezoeken, waaronder Antwerpen. Daar maakt hij op 12 mei een pitstop voor zijn Belgische fans.

De Britse zanger begint zijn tour op 12 april in het Verenigd Koninkrijk en Ierland, en zal vervolgens vanaf 29 april in Europa te vinden zijn. Via Kopenhagen, Berlijn, Stockholm, Oslo, Keulen en Amsterdam reist hij af naar Antwerpen. Daarna bezoekt hij nog de steden Parijs, Zürich, Wenen, Bologne en Turijn.

Alle optredens staan in het teken van Sams aankomende album ‘Gloria’, dat eind januari verschijnt.

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Handgeschreven brief van Taylor Swift aan Liam Payne wordt nu geveild

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:48

Een bijzonder stukje popgeschiedenis wordt volgende maand geveild: een handgeschreven kaartje dat Taylor Swift in 2017 stuurde naar Liam Payne, toen hij volop met zijn solomuziek bezig was. De brief werd destijds backstage aan hem gegeven tijdens de Capital FM Jingle Bell Ball in Londen, waar beide artiesten optraden.

Volgens het veilinghuis Omega Auctions wordt het kaartje geschat op zo’n 5.000 tot 10.000 pond. Niet slecht voor een paar regels in Taylors herkenbare handschrift en haar iconische ‘T’-zegel.

Op het kaartje schrijft Taylor dat ze helemaal fan is van Liams single ‘Bedroom Floor’ en dat ze hem “altijd aanmoedigt”. Ook wenst ze hem succes met zijn optreden. Het is een van die kleine, persoonlijke dingen die je zelden te zien krijgt van supersterren.

De brief is extra beladen omdat Liam Payne vorig jaar, in oktober 2024, overleed na een val van zijn hotelbalkon in Buenos Aires. De kaart werd kort na ontvangst door Liam aan een naaste vriend gegeven, en die laat het item nu veilen.

De veiling vindt plaats op 2 december. Swifties met diepe zakken: dit is eentje waar je waarschijnlijk stevig op moet bieden.

Ontdek meer