Nu ook een boek van ‘FOMO’

Dieter Blarinckx-21 oktober 2022 om 12:51

Na de film en binnenkort de vervolgserie op Streamz, is er nu ook het boek ‘FOMO - A Deadly Influence’. Zo kom je alles te weten over de relatie tussen personages Xander en June.

“Een film. Een serie. En nu ook een boek! In 'FOMO - A Deadly Influence' lees je het verhaal van Xander en June. Van hun kindertijd tot de dag voor FOMO. NU VERKRIJGBAAR!”, luidt de caption bij de aankondiging op het officiële kanaal van ‘FOMO’.

Zowel de bioscoopfilm als de vervolgserie zullen vanaf 29 oktober te streamen zijn via Streamz. Het gloednieuwe boek is reeds vanaf vandaag verkrijgbaar!

Netflix deelt cryptisch bericht over nieuw seizoen 'Stranger Things'

Karen Luiken-01 februari 2025 om 08:33

Netflix heeft een cryptisch bericht gedeeld over het nieuwe seizoen van ‘Stranger Things’. Op een poster is het gezicht van Eleven te zien, met daarbij de tekst dat ze vermist wordt.

‘Vermiste tiener’, staat er bij de foto van Eleven. ‘Laatst gezien in een jas met capuchon, alleen lopend in de buurt van Hawkings High School op 13 juni 1986’. Ook de leeftijd, lengte en geboortedatum van Eleven, aka Jane Hopper, worden gedeeld.

Onderaan het vermissingsbericht staat een telefoonnummer dat daadwerkelijk in gebruik blijkt te zijn. Fans die het nummer bellen, krijgen de fictieve politie van Hawkins aan de lijn. Er wordt iets gezegd over een aardbeving waardoor Hawkins is afgesloten en verschillende mensen vermist zijn geraakt. Jane Hopper is er daar één van. “We vragen u dringend, als verantwoordelijke burger van Hawkins, om ons te helpen bij onze zoektocht om haar te vinden”, zo klinkt het.

Wat dit precies te betekenen heeft, weet niemand. Daar komen we waarschijnlijk pas achter als het nieuwe (en tevens laatste) seizoen op Netflix verschijnt. Dat gebeurt ergens dit jaar, maar een precieze releasedatum is er nog niet.

Nieuwe teaser voor 'Wednesday' gelost

Karen Luiken-31 januari 2025 om 11:50

Oké, het is slechts een clip van vijf seconden. Maar soms zeggen beelden meer dan duizend woorden en dat is bij de nieuwe teaser voor het tweede seizoen van ‘Wednseday’ ook absoluut het geval. De clip bevestigt namelijk de terugkeer van een bijzonder personage.

In de video zien we eerst Wednesday Addams voorbij komen, die net als het voorgaande seizoen gespeeld wordt door Jenna Ortega. Een paar seconden later komt haar grote vijand Tyler in beeld, die nog altijd vastgebonden zit.

Naast Jenna Ortega en Hunter Doohan (aka Tyler), keren er ook een aantal andere bekende gezichten terug. Het tweede seizoen biedt plaats voor Enid Sinclair (Emma Myers), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Gomez Addams (Luis Guzmán) en Joy Sunday (Bianca Barclay).

Het is nog niet bekend wanneer het tweede seizoen van ‘Wednesday’ precies verschijnt. In ieder geval ergens dit jaar.

Ontdek meer