Tweede seizoen 'Young Royals' heeft een trailer

Karen Luiken-19 oktober 2022 om 05:55

Verwacht weer veel drama en spanning in het tweede seizoen van ‘Young Royals’. Netflix heeft een officiële trailer uitgebracht en die belooft alvast veel goeds.

In het tweede seizoen gaat het liefdesverhaal tussen prins Wilhelm (gespeeld door Edvin Ryiding) en Simon Eriksson (gespeeld door Omar Rudberg) verder waar het gebleven was. Ze gaan een nieuw schooljaar in en krijgen te maken met de verdere gevolgen van de video die door Wilhelms neef August is uitgelekt. Het schandaal veroorzaakte een breuk tussen de twee, maar kunnen ze het verleden nu dan toch achter zich laten en samen verdergaan?

De nieuwe afleveringen van ‘Young Royals’ gaan vanaf 1 november in première bij Netflix. Bekijk de trailer hieronder.

Tweede seizoen 'And Just Like That' heeft een trailer

Karen Luiken-02 juni 2023 om 12:04

Precies 21 dagen, oftewel: drie weken. Dat is hoe lang je nog moet wachten op het tweede seizoen van ‘And Just Like That’. Wat je daarvan mag verwachten? Een gloednieuwe trailer geeft een aantal details vrij.

De liefdesverhalen van de hoofdpersonages Carrie, Charlotte en Miranda gaan verder waar ze gebleven waren. Carrie dealt nog steeds met het grote verlies van Mr. Big, maar krijgt met de comeback van een oude liefde (Aidan komt terug!) eindelijk een fijn lichtpuntje. Miranda zet haar relatie met Che voort en Charlotte blijft de hilarische vrouw die ze al was.

Naast Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis en John Corbett weten we inmiddels ook dat Kim Cattrall in het nieuwe seizoen te zien zal zijn. Hoewel zij altijd heeft gezegd geen deel uit te willen maken van het ‘Sex And The City’-vervolg, blijkt nu toch dat ze een klein rolletje heeft in de laatste aflevering van het seizoen.

‘And Just Like That 2’ verschijnt vanaf 22 juni op HBO Max. De eerste twee afleveringen komen er tegelijk op, de overige negen afleveringen laten langer op zich wachten. De streamingdienst zet iedere donderdag een nieuwe episode online.

Flo Windey praat over liefde in nieuw seizoen 'faqda'

Karen Luiken-02 juni 2023 om 09:44

Flo Windey komt terug met een nieuw seizoen van ‘faqda’. Dit keer gaat ze de straat op om te onderzoeken hoe de jongeren van nu kijken naar relaties.

Wat is liefde nou eigenlijk? Betekent dat trouwen, houden van, één partner hebben, of juist meerdere? Flo wil weten hoe jongeren hierover denken en gaat daarom in gesprek met allerlei mensen. Een daarvan is Michèle Cuvelier, die met Flo praat over liefdesverdriet.

"Ik heb lang gedacht dat mensen mij niet graag zouden kunnen zien, me niet zouden willen nemen zoals ik ben”, aldus Flo. “Vandaag geloof ik in de liefde. Misschien niet in één prins op het witte paard, maar meerdere wares. Ik wil kunnen zeggen dat ik me elke keer voor de volle 100 procent heb gegeven in de liefde."

Het nieuwe seizoen van ‘faqda’ is vanaf nu te zien op VRT MAX.

Ontdek meer